Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Робот пилосос Xiaomi Dreame D10 Plus (RLS3D)

Робот пилосос Dreame D10 Plus (RLS3D) - міжнародна версія (2022 модельний рік), з вологим прибиранням, який обладнаний потужним двигуном всмоктування, в порівнянні з усіма роботами від Xiaomi. Але найголовніше, що цей робот комплектується зарядною базою із системою самоочищення. Резервуар для води з електронним регулюванням робить миття підлоги розумнішим і настроюванышим. Час роботи від одного заряду батареї досягає 150 хвилин, з покриттям площі прибирання до 240 кв.м.

Переваги Dreame D10 Plus: База з автоматичним очищенням контейнера пилососа 2,5 л (до 40 днів автономної роботи); Навігація LDS (Лідар); Будує картку прибирання; Запам'ятовування кількох планів прибирання (для будинків із кількома поверхами); Необмежені віртуальні обмежувачі; Потужність двигуна (4000 Па); Контейнер для збору сміття (400 мл) + HEPA фільтр (Мийний); Управління зі смартфона (Wi-Fi); Батарея 5200 mAh; Режим зонального очищення; Збільшення потужності на килимах; Бак 140 мл + Регулювання подачі води (електронна через програму).

Відео, Огляд Dreame D10 Plus

База Самоочищення

Plus - в назві моделі позначає наявність бази самоочищення. Станція висмоктує з контейнера сміття, після чого робот продовжує прибирання. А якщо вже закінчив, то залишається заряджатися до нового пуску.

База Самоочищення Dreame D10 Plus

Система навігації

Найбільш швидке, стабільне та точне картування приміщення забезпечує навігаційна система LDS (Лідар). Вона є найкращою технологією на ринку, адже з нею немає необхідності у освітленні та прямому зоровому контакті зі стелею. Сканування відбувається на рівні верхньої частини корпусу пилососа і це допомагає роботу краще обходити ніжки стільців, столу та подібні меблі. Сама кришка навігації обладнана кнопкою автоповернення робота під час застрягання під низькими меблями. А ємний акумулятор забезпечує до 150 хвилин безперервного прибирання.

Система навігації Dreame D10 Plus

Прибирання на найвищому рівні

Розташування модулів прибирання на роботі стандартне, як більшості роботів від Xiaomi. Бічна щітка для захоплення пилу від плінтусів, нижній прибиральний блок з турбощіткою, що обертається, і плаваючою конструкцією для щільного притискання до підлоги і HEPA фільтр, що фільтрує вихідне повітря. Головною фішкою даної моделі є найпотужніший двигун з раніше встановлюваних на пилососи Xiaomi, з піковою потужністю всмоктування до 4000 Па.. Регулювання потужності в 4 рівні доступне в додатку Mi-Home.

Прибирання на найвищому рівні Dreame D10 Plus

Керування за допомогою програми Mi Home

Процедура підключення робота до домашньої мережі дуже проста. Функціонал управління та всіляких налаштувань дуже різноманітний. Робот відображає карту прибирання у Вашому смартфоні, де Ви можете налаштовувати графік прибирання, встановлювати віртуальні стіни та заборонені зони для прибирання (і навіть окремі зони заборони миття), відправляти робота для очищення окремої локації чи кімнати. І таких карт можна створювати кілька, на випадок, якщо у вас більше одного поверху в приміщенні.

Керування за допомогою програми Mi Home Dreame D10 Plus

Розпізнавання типу покриттів

Як і на більшості моделей роботів прибиральників від Xiaomi, смарт робот самостійно вміє визначати тип поверхні, що прибирається, і відповідно збільшувати або зменшувати потужність всмоктування.

Розпізнавання типу покриттів Dreame D10 Plus

Вологе прибирання

Миття підлоги реалізовано за допомогою знімного бака для води та ганчірочки з мікрофібри, яку в процесі миття змочують форсунки, подаючи воду з бака. Сама ємність обладнана вбудованою помпою, що дозволяє вам регулювати інтенсивність подачі в трьох рівнях. І звичайно ж робот може пилососити і мити підлогу одночасно.

Вологе прибирання Dreame D10 Plus

Зарядна станція

Тут перераховані функції, які здатна виконувати база робота-пилососа. Чим їх більше, тим менше дій користувачеві необхідно виконувати самостійно.

Автоматична зарядка - коли у робота сідає батарея, він паркується на базу для підзарядки.

Очищення пилозбірника - коли у робота забитий пилозбірник, база сама висмоктує з нього сміття, і можна продовжувати прибирання.

Заповнення бака водою - коли у робота в баку закінчується вода для вологого прибирання, то база заправляє його новою.

Промивання миючої насадки - коли миючі насадки робота забруднені, то база пере їх. Гарячою водою прання виконується якісніше, але не всі бази можуть нагрівати воду для прання.

Сушіння миючих насадок - база сушить миючі насадки після прибирання. Гарячим повітрям сушіння виконується ефективніше, але не всі бази здатні нагрівати повітря.

Дезінфекція миючих насадок - база здатна дезінфікувати воду, що використовується для очищення за допомогою іонізатора.

Картридж з миючим засобом - база може додавати миючий засіб у воду, призначену для очищення.

Підключення до водопроводу - база може бути підключена до водопроводу та каналізації. Після чого власнику більше не потрібно буде змінювати воду, що використовується в ній, цей процес буде автоматизований.

Очищення пилозбірника, Автоматична зарядка
Вологе прибирання

Тут перераховані функції, які здатен виконувати модуль вологого прибирання робота. Від них залежить наскільки гнучко та якісно робот-пилосос митиме підлогу.

Подача води на ганчірку - робот змочує миючу насадку, для здійснення вологого прибирання.

Регулювання рівня вологості - користувач має можливість регулювати вологість миючої насадки.

Притискання швабри до підлоги - під час вологого прибирання робот здійснює тиск на миючу насадку, щільно притискаючи її до підлоги.

Підйом швабри на килимах - при виявленні килимових покриттів робот відриває миючу насадку від підлоги, припиняючи миття доти, доки знову не опиниться на твердій поверхні.

Вібрація швабри - миюча насадка вібрує під час вологого збирання.

Ротаційні диски - модуль вологого прибирання складається з двох насадок, що обертаються навколо своєї осі.

Подача води на ганчірку, Регулювання рівня вологості
Навігація

Тут перераховані модулі, за допомогою яких робот-пилосос може орієнтуватися у просторі, та отримує деякі додаткові функції.

Камера зі штучним інтелектом - дозволяє підключатися до робота для керування від першої особи, і краще розпізнавати предмети на підлозі.

Розпізнавання предметів - дозволяє роботу виявляти невеликі предмети, що знаходяться нижче за рівень лідара, та маневрувати, уникаючи наїзду на них.

Лазерний 3D датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, створювати об'ємну карту приміщення.

Лазерний датчик - дозволяє роботу сканувати простір навколо, відмінно орієнтуватися в ньому, і складати точну карту площі прибирання.

Оптичний датчик - дозволяє роботу сканувати простір, добре орієнтуватися в ньому, і складати карту площі прибирання.

Гіроскоп - дозволяє роботу приблизно орієнтуватися у просторі, їздити паралельними лініями та знаходити базу.

Лазерний датчик (LDS, LiDAR...), Гіроскоп
Сила всмоктування (Па) 4000
Об'єм пилосбірника (л) 0.400
Об'єм баку для води 0.140
Ємність акумулятора (мАг) 5200
Площа прибирання на одному заряді (м²)

Важливо розуміти, що більшість моделей не обмежені одним зарядом. Якщо до моменту, коли батарея розряджена, робот-пилосос не встигне прибрати всю необхідну площу, він просто продовжить після підзарядки.

Більше 100
Рівень шуму (дБ) 65
Кількість бічних щіток 1
Тип нижньої щітки Комбінована
Тип фільтру HEPA, Фільтр, що миється
Габарити Робот: 350x350x96 мм
База: 303x403x400 мм
Відображення картки прибирання

map

Робот будує карту приміщення, що прибирається, і відображає її в додатку користувача.

Так
Запам'ятовування декількох карт

floors

Робот може будувати та запам'ятовувати більше двох карт різних приміщень. Це стане в нагоді, якщо у вас більше одного поверху, або робот використовується для прибирання відразу кількох локацій.

Так
Віртуальні бар'єри

no go zone

Ви можете виставляти віртуальні стіни та заборонені зони на карті, в додатку. І робот більше не заїжджатиме туди під час прибирання.

Так
Покімнатне зонування карти

rooms

Карта прибирання буде розділена на кімнати, а точніше – зони прибирання. У кожній зоні можна налаштувати свої параметри потужності всмоктування або рівня вологості миючих насадок. На додаток це дає можливість налаштувати графік прибирань для однієї або кількох зон, а не всього приміщення. Наприклад з ранку прибирати вітальню, в обід коридор і кухню, а ввечері спальні, як душа забажає.

Зони прибирання можна налаштувати довільно, але спочатку вони збігаються з межами кімнат.

Так
Об'ємна 3D-Мапа

У додатку є можливість перемикати режим перегляду з плоскої карти площі в об'ємну модель приміщення.

Ні
Підсвічування в темряві Ні
Самоочищення нижньої щітки

Конструкція або матеріал основної турбо-щітки запобігають намотуванню волосся:

  1. Або щітка силеконова, і на неї в принципі не намотується волосся.
  2. Або в прибиральному блоці розташована гребінка, що знімає намотане волосся прямо в процесі прибирання.
Так
Задні датчики перепаду висоти

Якщо в роботі є задні датчики, а не тільки передні, то падіння зі сходів повністю виключене.

Датчики перепаду висоти запобігають падінню робота зі сходів. Однак у деяких моделях роботів вони розміщуються лише у передній частині корпусу. Така конфігурація залишає невелику ймовірність падіння, якщо робот здаватиме назад, об'їжджаючи якусь перешкоду поряд зі сходами.

Так
Автоматичне зняття/установка миючих насадок

Дуже корисна функція, що дозволяє роботу залишати миючі насадки на базі для виконання сухого прибирання, і надягати їх назад, коли потрібно мити підлогу.

Ні
Окремий режим миття

Робот може робити вологе прибирання, вдаючись до запрограмованих маневрів, що допомагають якісно вимити підлогу, а не просто проходити всю площу змійкою.

Ні
Блокування від дітей

Дозволяє користувачеві активувати режим, в якому робот не буде реагувати на натискання кнопок на корпусі.

Так
Ароматизація повітря

В корпус робота-пилососа встановлюється змінна капсула з ароматизатором, який розпилюється в процесі прибирання.

Ні
Виробник Xiaomi
Країна виробник Китай
Комплектація Робот пилосос
База Самоочищення
Запасний мішок для бази
Насадка "швабра" + ганчірочка
Інструкція
Гарантійний талон

Робот Пилосос Xiaomi Dreame D10 Plus (RLS3D)

В наявності
Артикул: 1668
16 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

Виберіть колір
В кредит
Замовити швидко
  • ВИГОДА КУПІВЛІ ❤️ ROBOTICS
  • 🧑‍🔧 EXTRA Гарантія до 24 міс.
  • Отримай знижку 50% на ремонт та запчастини після закінчення гарантії!
До кінця акції
0
дні
00
години
00
хв
00
сек
Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - за тарифами перевізника

Доставка роботов пылесосов ДОСТАВКА ПО МІСТО
* Київ, Одеса

БЕЗКОШТОВНО при покупці від 5000 грн
При покупці на меншу суму - Договірна

Доставка роботов пылесосов ЕКСПРЕС ДОСТАВКА
* Київ, Одеса

200 грн и товар будет у вас в течении 4 часов
Заказы подтверждаются в будние дни (10:00-17:00) 

Детальніше

Доставка роботов пылесосов ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

У Магазині або Кур'єру при отриманні

Доставка роботов пылесосов БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Visa / MasterCard / LiqPay / WayForPay / Portmone

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ Комісія за післяплату не входить у вартість доставки
ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ПриватБанк / Монобанк
БЕЗНАЛ Виставлення рахунку від ФОП без ПДВ

 Детальніше

ГАРАНТІЯ Офіційна гарантія на всю техніку
від 12 до 36 місяців

 Детальніше

Відгуки 1
Я в захваті від пилососа. Прибирає кожен день по 4-5 кімнат не стомлюється. За 2 місяці один раз спитав почистити фільтр і заповнився перший мішок для збору пилу. Легко керувати, легко очищати. З додатком теж достатньо бистро порозумілась. Раджу задля щоденного прибирання - чудова річ.
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору