Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Роботи для миття вікон Cecotec

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Роботи для миття вікон Cecotec WinDroid

Cecotec – Іспанська компанія, що стартувала в 1995 році. Вектор компанії був націлений на різноманітні побутові зручності, спочатку компанія займалася продажем кухонного посуду для приготування їжі, потихеньку напрямок змінювався у бік кухонної техніки. Так тривало до 2014 року, коли компанія вирішила розширити сферу своєї діяльності та увійти на ринок роботів для вікон та загалом робототехніки. На даний момент компанія дуже розширилася, має представництва в більш ніж 40 країнах Європи, Азії, Америки, Африки і т.д. , технікою для догляду за тілом, системами прасування і навіть парогенераторами.

Модельний ряд WinDroid:

На початок 2022 року ми маємо дві моделі роботів, які, як і у більшості виробників, призначені для різних обсягів робіт і мають 2 різні принципи дії. Перша модель Cecotec Conga WinDroid 870 з круглими миючими дисками і друга Cecotec Conga WinDroid 980 квадратного типу, але з унікальною системою вібрації в передній частині полотна мікрофібри, що підвищує ефективність миття. Обидва робота мають зручне керування зі смартфона. Цекотек Віндроїд 980 відрізняється від Віндроїд 870 формою, а відповідно і способом переміщення (гусеничний привід), завдяки якому він ретельно проходить вздовж рами вікна.

Відмітні особливості WinDroid:

Робот пилосос для вікон Windroid здатний автоматично вимивати робочу поверхню, лише зрідка надсилаючи Вам повідомлення про те, що їх потрібно переставити на іншу поверхню, заради економії Вашого часу. Старша модель має спеціальний вібруючий майданчик, завдяки якому робот здатний відтирати навіть серйозні забруднення. Роботів можна використовувати для миття на обрамлених і безрамних вікнах, як всередині так і зовні приміщень. За них можна не турбуватися, тому що роботи мають продуману систему безпеки, починаючи з датчиків виявлення краю, продовжуючи тим, що вони мають аварійний акумулятор, завдяки якому в разі зникнення джерела зовнішнього живлення вони можуть знаходитися на вікні ще до 20 хвилин, щоб Ви могли неспішно його зняти. Ну а на крайній випадок у робота є страховий трос, який не дасть йому розбитися, якщо той таки зірветься з миючої поверхні.

Переваги та характеристики Cecotec WinDroid:

 • Можливість роботи на вікнах, плитці, дзеркалах.
 • Функція керування зі смартфона (Bluetooth).
 • Робота на обрамлених та безрамних поверхнях.
 • Вібромеханізм для кращого відтирання плям
 • Хороша навігація, яка допомагає роботі орієнтуватися на робочій поверхні.
 • Продумана система безпеки.
 • Функція полірування

Як вибрати собі скломийник Cecotec Conga WinDroid?

Радимо Вам перейти до каталогу роботів WinDroid і детальніше ознайомитися з кожною моделлю від даного виробника, щоб зрозуміти, який робот підійде Вам найкраще. Звертайтеся за рекомендацією до наших спеціалістів або приїжджайте до магазину, де Ви можете наочно підібрати найкращий для Вас варіант.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,