Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Роботи Пилососи Hobot

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Роботи пилососи Hobot

Hobot Technology - компанія з Тайвани, є спеціалізованим брендом і світовим лідером з виробництва миючих роботів-пилососів і роботів для миття вікон з 2010 року. Інновації і розумний будинок два терміни, які особливо важливі для компанії. Ось чому роботи для миття підлоги Hobot є інноваційними і інтелектуальними, що може зробити Ваше повсякденне життя набагато простіше.

Модельний ряд:

Історія появи першого миючого робота пилососа Hobot Legee 668 не так стара. Перший робот поломойка з'явився в 2017 році, а до цього компанія спеціалізувалася тільки на роботах для миття вікон. На сьогодні модельний ряд налічує всього 4 роботи, але усі моделі не мають аналогів у інших виробників. Завдяки великому успіху першого робота пилососа з функцією миття, починаючи з 2019 року компанія серйозно взялася за розробку миючих роботів і випустила Hobot Legee 688, який оснастили відразу сім'ю передвстановленими режимами під миття підлоги, включаючи ручне налаштування. Додатково робот стало можливим використати з миючими рідинами за типом Хлорантоин.

Услід за Хобот 688 в 2020 році вийшла абсолютно оновлена модель Hobot Legee 7, яка отримала більше місткий акумулятор, потужніший двигун всмоктування, а найголовніше найпопулярніший модуль навігації на базі LDS (Лидар). Тепер стало можливим використання робота по зонах, на декількох поверхах і інше. На 2022 рік компанія взялася за розробку абсолютно нового робота Hobot Legee D7, сконструйованого на базі попередньої моделі, але орієнтованим більше на сухе прибирання.

Відмітні особливості Hobot: 

Legee - сімейство роботів пилососів, які завдяки унікальній системі миття підлоги, пристосовані під прибирання будь-яких твердих підлогових покриттів. Усі роботи мають хорошу навігацію і продуманий прибиральний блок(сухе + вологе прибирання). Ну а найважливішим модулем відповідає за якість прибирання є рухливий нижній блок відразу з двома миючими блоками. Моделі відрізняються і прямим, що розпиляло миючої рідини відразу на обрабатываюмую поверхню, що теж додає ефективності миттю. Роботи Hobot розумні і після завершення прибирання вони автоматично повертаються на базу для заряджання. Роботи-пилососи отрисовывают карту приміщення в якому забираються і відправляють дані в додаток на телефон. У цьому застосуванні можна задавати потужність всмоктування, регулювати подання рідини, обкреслити віртуальні межі і задати роботові графік і почергова прибирання яких або окремих зон. Більшість моделей оснащена сучасною LDS- навігацією, яка допомагає їм детально і коректно вивчати приміщення в якому вони знаходяться.

Заявлені характеристики:

● Якісне миття підлоги на площі до 70 кв.м. на одному комплекті чистячих насадок.

● D- образна форма корпусу для максимального очищення кутів і уздовж плінтусів.

● Хороша навігація, яка допомагає роботові орієнтуватися в приміщенні, а також розпізнавати перешкоди на своєму шляху, що убереже Ваші меблі від ушкоджень.

● Відразу до семи режимів миття під різні завдання і покриття.

● Управління із смартфону через Wi - fi, постановка графіку прибирання і побудова віртуальних меж.

● Сучасніші моделі (Legee 7, Legee D7) мають голосове сповіщення і можливість записувати свої звуки і фрази для вимови.

Як зрозуміти який робот мені потрібний?

Вибираючи робот пилосос Ви повинні розуміти, який вид прибирання для Вас важливіший. Буде це миття підлоги або просто сухе очищення? Серед усієї різноманітності роботів для прибирання на 2022 рік, Hobot Legee займає лідируючі позиції серед миючих роботів пилососів. Більшість моделей, окрім Legee D7 не підходить для очищення килимів, тому вибираючи робота для килимових покриттів краще звернути увагу на інших виробників. Також Ви можете звернутися до наших менеджерів і отримати найкращу рекомендацію від експерта під Ваш запит.

 • Hobot Legee 688
  −5%
  Товар в Подарунок!
  15 390 грн
  14 570 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Hobot Legee 7
  18 780 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Hobot Legee 668
  Знятий з Виробництва!
  11 950 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,