Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Роботи для миття вікон Xiaomi

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Роботи для миття вікон Xiaomi Hutt

Xiaomi Corporation - китайська корпорація, є світовим лідером з виробництва побутової техніки будь-якого роду, зокрема підкорила ринок роботів-пилососів та роботів для миття вікон. Дочірньою компанією корпорації з виробництва роботів скломийників є суббренд HUTT.

Корпорація була заснована в 2010 році і на даний момент популярна не тільки на заході, а і як ніхто інший підкорив СНД-ринок. Компанія має феноменальний досвід у розробці та розповсюдженні недорогої, але водночас якісної робототехніки для прибирання. Xiaomi - компанія, що швидко розвивається, яка вже виділилася своїми роботами вікномийниками.

Модельний ряд HUTT:

На початок 2022 року модельний ряд роботів Hutt складається з декількох моделей і всі вони мають різнопланове призначення. Наприклад модель Hutt DDC55 і Hutt C6 - призначені для вікон середнього та малого розміру, а моделі Hutt W55 та Hutt W66 - призначені для вікон середнього та розміру побільше. Звичайно, всі призначення мають суто рекомендаційний характер і Ви можете їх використовувати як Вам необхідно. Основні відмінності роботів полягають у рекомендованому розмірі робочої поверхні, функції розпилення миючої рідини (у більш дорогих моделях), формою і відповідно способом переміщення.

Відмітні особливості HUTT:

Компанія Xiaomi одна з небагатьох, хто випускає робот пилосос для вікон, з функцією автоматичного розпилення миючої рідини, що є значним плюсом та його конкурентною унікальністю. Роботи в автономному режимі, без участі людини вимивають поверхню (вікно, дзеркала, плитку), при цьому залишаючи гідний результат. Роботів можна використовувати для прибирання як усередині, так і зовні приміщень, на обрамлених і безрамних вікнах і за них можна не турбуватися, оскільки роботи мають продуману систему безпеки. Крім датчиків виявлення краю, окномийники мають аварійний акумулятор, завдяки якому у разі знеструмлення, вони можуть перебувати на вікні ще до 20 хвилин, щоб Ви могли неспішно його зняти. Ну а на крайній випадок у робота є страховий трос, який не дасть йому розбитися якщо той все-таки зірветься з миючої поверхні. Всі роботи добре орієнтуються на поверхні завдяки навігаційним датчикам. Вікномийники мають досить потужні мотори, через що і створюється сильне зчеплення з робочою поверхнею, а за якість миття відповідають багаторазові ганчірочки з мікрофібри.

Переваги і характеристики Xiaomi Hutt:

 • Можливість роботи на вікнах, плитці, дзеркалах.
 • Автоматичне розпилення рідини (деякі моделі).
 • Робота на обрамлених та безрамних поверхнях.
 • Хороша навігація, яка допомагає роботу орієнтуватися на робочій поверхні.
 • Продумана система безпеки.
 • Функція полірування

Як вибрати собі робот для вікон Xiaomi?

Радимо Вам перейти до каталогу роботів Hutt і більш детально ознайомитися з кожною моделлю від даного виробника, щоб зрозуміти який робот підійде Вам найкраще. Звертайтеся за рекомендацією до наших спеціалістів або приїжджайте до магазину, де Ви можете наочно підібрати найкращий для Вас варіант.

 • Xiaomi Mijia HUTT W55 (White)
  −6%
  7 999 грн
  7 499 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Xiaomi Mijia HUTT DDC55 (White)
  −6%
  7 999 грн
  7 499 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Xiaomi Mijia HUTT W66 (White)
  −10%
  9 999 грн
  8 999 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,