Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Роботи для миття вікон Winbot

Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Роботи для миття вікон Ecovacs Winbot

Ecovacs Robotics - китайська компанія, яка бере свій початок у 1998 році. Спеціалізація компанії - виробництво розумної робототехніки, не тільки для домашнього використання, наприклад компанія виробляє розумних роботів помічників, які зустрічають людей на вході в будівлю (Торгівельні центри) і допомагають знайти їм те, що вони шукають. Крім цього компанія славиться різного роду технікою для розумного будинку - Роботи для миття вікон, Роботи пилососи, Роботи підлоги, системи безпеки, сигналізації, зволожувачі повітря і навіть роботами які стежать за домашніми тваринами.

Навіть у Китаї при конкуренції з гігантами галузі - Xiaomi, компанія має вплив на левову частку ринку збуту. Роботи Winbot відрізняються своєю високою якістю та надійністю, представлені у повному асортименті у наших магазинах.

Модельний ряд роботів WinBot:

На початок 2022 модельний ряд ВинБот налічує кілька роботів, які призначені як для різних площ миття, так і для різних умов роботи. Наприклад моделі Winbot 850, Winbot 880 і Winbot 920 - призначені для вікон середнього і малого розміру, а Winbot 950 - призначений для вікон середнього і великого розміру. Всі призначення мають звичайно рекомендаційний характер. А модель Winbot X – це унікальний, практично єдиний у світі повністю бездротовий робот скломийник, здатний працювати на одному заряді до 50 хвилин. Призначення цього робота працюватиме в умовах, де повністю відсутня або обмежена можливість доступу до розетки. Принцип роботи та миття у роботів практично ідентичний. Модель Вінбот 920 має функцію управління зі смартфону.

Відмітні особливості WinBot:

Робот пилосос для вікон WinBot відрізняється своїми інноваційними функціями та нововведеннями. Компанія найперша у світі додала у свого робота (WinBot X) можливість безпроводової роботи. Також у будову деяких роботів були додані спеціальні скребки, які допомагають їм краще впоратися із забрудненнями. Всі роботи мають великі потужності моторів і можуть створювати сильне зчеплення з робочою поверхнею, аж до того, що деякі скломийники можуть працювати "вниз головою". Деякі моделі розумних помічників можуть керуватися з телефону. Окномийники мають аварійний акумулятор, завдяки якому в разі знеструмлення, вони зможуть висіти на вікні ще 15-20 хвилин, якщо господар не встигне зняти свого помічника, на крайній випадок у робота є страховичний трос, який не дасть йому розбитися. з миючої поверхні. Всі роботи добре орієнтуються завдяки навігаційним датчикам та інноваційному ПО.

Заявлені характеристики Winbot:

 • Якісне миття скла, дзеркал, плитки у ванній кімнаті та ін.
 • У модельному ряді є робот, який може працювати автономно (без підключення живлення)
 • Миття на обрамлених та безрамних вікнах.
 • Хороша навігація, яка допомагає роботу орієнтуватися на робочій поверхні.
 • Продумана система безпеки.
 • Керування смартфоном та системою сповіщень.

Як вибрати собі скломийник Winbot?

Радимо Вам перейти до каталогу роботів WinBot і детальніше ознайомитися з кожною моделлю від даного виробника, щоб зрозуміти який робот підійде Вам найкраще. Звертайтеся за рекомендацією до наших спеціалістів або приїжджайте в магазин, де Ви можете наочно підібрати найкращий для Вас варіант.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Ecovacs Winbot 920 (WG811)
  Новинка
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Ecovacs Winbot W850 (ER-D850)
  Знятий з Виробництва!
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Ecovacs Winbot W950 (ER-D950)
  Знятий з Виробництва!
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору
,