Зміст:

 1. Дизайн і Особливості
 2. Налаштування прибирання
 3. Навігація
 4. Продуктивність
 5. Вологе прибирання
 6. Резюме
 7. Відео-огляд і Тест-драйв
 8. Де купити

Roborock S6 - провідний робот-пилосос, який є оновленою і поліпшеною версією Roborock S5, включаючий ряд нових поліпшень. Використовуючи Roborock S6 більше двох тижнів, ми можемо поділитися з Вами своїми думками про його продуктивність і можливості очищення. Ось чому цей бот потенційне фантастичне доповнення до Вашого технічного арсеналу.

Дизайн і особливості

В плані дизайну Roborock S6 зовні схожий на Roborock S5. Конструкція досить стандартна для будь-якого робота-пилососа: є верхні і бічні датчики і навігаційний пристрій, передній відбійник, легко доступні кнопки управління і сміттєзбірник.

Але, як і в Roborock S5, в моделі S6 значно більше інновацій, чим здається на перший погляд. Уся потужність прихована під капотом і знаходиться усередині корпусу.

Врешті-решт, це потужний і швидкий робот пилосос. Він управляється смартфоном через супутнє застосування для облаштувань Android або iOS, включає нову поліпшену інтелектуальну систему картирования і навіть працює як бот для миття підлог.

Проте, для нас важливі аспекти дизайну, які показують кожен дюйм функціональності цього бота. Наприклад, є той же інструмент для очищення, який ми бачили на S5, який входить в стандартну комплектацію. Він розташований під верхньою кришкою, щоб допомогти вам зберегти бот в чистоті і порядку. Інструмент має маленьке поглиблене лезо, яке робить легкою роботу по видаленню заплутаного волосся і волокон що намоталися на головну щітку.

У кожух щітки вбудовані крихітні щетини, які витирають краї основної щітки у міру її обертання, гарантуючи, що вона не зав'язуватиметься або не заважатиме волоссям, сплутаним на кінчиках щітки. Оновлений дизайн цієї кисті також включає знімні кінчики, тому будь-яке волосся, яке на них заплутується, можна просто зняти, а не стригти і рвати.

Додайте до цього фільтри, що миються, які можна легко очистити, промивши їх під кухонним краном і Ви отримаєте усебічного і легкого в обслуговуванні бота.

Зовні Roborock S6 також має приємний дизайн, класичний яскравий помаранчевий датчик акуратно сидить на пилососі під захисним корпусом і виконує роботу із створення планування кімнати, коли робот-пилосос виконує свої обов'язки. Є також три кнопки для базового використання бота : одна для запуску/зупинки чищення, інша для точкового прибирання і одна для повернення робота до своєї док-станції (яка входить в комплект постачання, включаючи відсік для кабелю живлення), щоб все було добре і акуратно.

Усе це акуратно закруглено з блискучою перлинною обробкою, якою якимсь чином вдається залишатися красивій і акуратній, навіть після регулярного використання. Навіть якщо він дійсно запорошиться, коротке протирання швидко змусить його, знову виглядати блискучим і новим.

Налаштування прибирання

 • Додаток для Android/iPhone
 • Функціональність дистанційного керування
 • Запланована зона очищення і миття підлог

Roborock S6 приємно легкий в налаштуванні; набагато простіше, ніж інші роботи-пилососи, яких ми тестували у минулому. Завантажте додаток на свій смартфон, встановіть і запустіть, після чого вам буде запропоновано створити обліковий запис. Після входу додаток автоматично сканує і розпізнає будь-який відповідний пристрій поблизу і дозволяє легко підключитися до нього. Тоді Вам просто треба дати йому доступ до домашньої мережі Wi - Fi і все готово.

Додаток є центром усіх дій, де Ви можете отримати доступ до численних параметрів для напрочуд тонкого налаштування і управління Roborock S6. Звичайно, Ви можете запускати і зупиняти прибирання натисненням кнопок на корпусі робота, але додаток дозволяє вам контролювати усі інші налаштування здалека.

Основні налаштування включають такі пункти, як регулювання рівнів потужності роботи двигуна, з можливістю вибору між тихим, збалансованим, турбо і максимальним режимами всмоктування.

Зануртеся в налаштування, і Ви зможете встановити заплановані чищення за допомогою таймера, який дозволяє Вам встановити конкретний час дня, коли прибиральник вийде на прибирання. Цей розклад також може бути змінений з різними налаштуваннями, так що Ви можете не лише встановити конкретний час, але також вибрати рівень потужності всмоктування і навіть встановити певні зони на карті для робота, які треба прибрати. Ви можете, скажімо, встановити повну потужність опівдні, тихе прибирання о 6 годині ранку або навіть встановити її для прибирання кухні після сніданку.

Як тільки робот-пилосос закінчив, він відразу ж повертається до своєї зарядної станції. Хоча технічно Ви повинні залишити порожній простір по обидві сторони від док-станції, ми виявили, що у S6 немає проблем, навіть якщо зарядна база знаходилася в тісному кутку кімнати.

Інтелектуальне картографування в реальному часі

 • Високоточне лазерне сканування
 • Система карт в реальному часі - кожного разу, коли відбувається прибирання
 • Карта, що настроюється, з назвою кімнати і створенням зони прибирання
 • Карти багаторівневі(різні поверхи), з віртуальними бар'єрами і зонами без руху

Roborock S6 був розроблений з новою вдосконаленою системою високоточного лазерного картографування. Ця система включає не менше 14 датчиків, які дозволяють боту скласти віртуальну карту Вашого будинку.

Ця карта корисна декількома різними властивостями. Це відмінний спосіб стежити за роботом, поки він робить прибирання і бачити, куди він просувається або де вже закінчив. Також зручно обчислювати будь-які проблемні області, що заважають правильній навігації робота-пилососа.

Карта також є редагованою, тому її можна настроїти для назви певних кімнат або для налаштування індивідуальних зон прибирання. Потім її можна використати як частину запланованої системи очищення або для відправки робота на одноразове прибирання в певній кімнаті або зоні.

Якщо карта не зовсім правильна, Ви можете використати роздільники, що пересуваються, для розмежування кімнат, але ви також можете встановити віртуальні бар'єри або заборонені зони. Якщо ви хочете заблокувати прибирання певної кімнати або просто певного місця, ця цифрова карта хороша для обох сторін. Це зручне доповнення, якщо ви не хочете, щоб робот заважав сплячому собаці або всмоктував дитячий набір Lego.

Карта також показує історію прибирання. Ви побачите не лише журнал часу, витраченого на повний прохід, але і карту кожного очищення, яке дає набагато чіткішу картину успіху або невдачі. Якщо двері були закриті або була присутньою перешкода на шляху бота, у вас буде неповна карта. Якщо ви потрапили в пастку з поточною картою, на якій не відображається увесь план поверху, ви навіть можете відновити попередні карти, щоб відправити бота потрібним чином. Це досить розумно.

Продуктивність

 • Декілька режимів очищення : Тихого, Збалансованого, Турбо, Макс
 • 5200 мАч литий-ионный акумулятор
 • Потужність всмоктування 2000 Па
 • Z- образний шаблон очищення
 • На 20% тихіший, ніж Roborock S5(рівень шуму 58 дБ проти 67 дБ)
 • Контейнер для сміття на 480 мл
 • Можливість очищення до 250 м2

Окрім інтелектуальних картографічних лазерів, Roborock S6 також має інші датчики для виявлення стін, об'єктів і крутих спусків на краю сходів. Усі ці датчики означають, що цей робот-пилосос здатний порівняно легко переміщатися по будинку.

Фактично, ми знайшли, що це реалізовано із стилем і витонченістю - рідко натикаючись на які-небудь проблеми, не кажучи вже про застрявання. Єдині випадки, коли ми стикалися з неприємностями, були, коли бот випадково смоктав дитячу шкарпетку або застрявав в купі іграшок, які були розкидані по підлозі, але це не можна назвати недоліком робота. Зверніть увагу: у цього бота максимальна потужність всмоктування 2000 Па, що означає, що він здатний всмоктувати батареї типу АА, сталеві шарико-подшипники і багато що інше. Маленькі іграшки і інші предмети, залишені на підлозі, незмінно потрапляють в пылесборник. Але оскільки він прозорий, це не кінець світу, оскільки їх можна врятувати, перш ніж вони потраплять у відро для сміття. Ми виявили, що S6 з легкістю пробирався з кімнати до кімнати і регулярно проводив задовільні очищення. Бот починає, проходячи по краях області, перш ніж рухається вгору і вниз по кімнаті впорядкованим чином. Результат - кімната, яка була очищена від краю до краю. Як тільки процес прибирання завершений, він використовує свої великі колеса, щоб пройти через пороги і далі до інших областей що потребує в хорошому прибиранні.

Велика основна щітка і одностороння щітка добре справляються зі своїм завданням. Бічна щітка з регульованою швидкістю виконує велику частину роботи по підмітанню країв, але це основна щітка подвійної дії, забезпечує усунення найбільшого забруднення. Ця система щіток складається з суміші стандартних щетин і прогумованих "плавників". Ця конструкція призначена для роботи з твердою полою і килимовим покриттям з порівнянними результатами. Інтелектуальне налаштування в програмному забезпеченні робота також дозволяє йому відчувати, коли він на килимі, і відповідно збільшувати всмоктування.

Результати вражають. Ми виявили, що ми регулярно звільняли відро для сміття і дивувалися з того, скільки пилу і бруду підняв S6. "Ми дійсно такі брудні"? ми запитали себе, коли відправили бруд до відра для сміття і промили фільтр (незмінно звинувачуючи будівельні роботи в нашому будинку в об'ємі пилу).

Цей робот-пилосос теж любитель подорожувати. Спираючись на литий-ионную батарею місткістю 5200 мАч, вона, мабуть, здатна працювати до трьох годин, перш ніж знадобиться додаткове заряджання. У реальному світі, як ми з'ясували, це зазвичай закінчувалося всього за годину - але це було досить, щоб повністю охопити чотири або п'ять кімнат.

Ми зазвичай дотримуємося максимальної потужності всмоктування, але S6 також має тихий режим очищення, який ідеально підходить для прибирання рано вранці або пізно вночі. Цей рівень всмоктування використовується, якщо ви хочете, щоб бот чистив як можна довше. Крім того, він на 50% тихіше, ніж Roborock S5, що складає менше 58 дБ. Звичайно, ми можемо засвідчити, що це не заважало нашому сну, оскільки робот працював досить тихо. Навіть на максимальному всмоктуванні S6 навряд чи сильно діє на нерви - і оскільки ви можете настроїти його на включення, коли ви знаходитеся зовні удома, маловірогідно, що він щодня вам заважатиме.

Для більше спрямованого очищення ви можете використати пульт дистанційного керування в додатку. Це включає елементи управління на основі джойстика для відправки бота в певному напрямі або є можливість просто прикріпити шпильку до віртуальної карти і сказати боту "йти туди".

Мойка і сушка

 • Вдосконалена система миття підлог
 • В комплект входять одноразові серветки або швабри, що миються, з мікрофібри
 • Рівномірне подання води
 • Бак для води місткістю 140 мл
 • 45-60 хвилин час миття підлог

Разом із стандартним прибиранням, Roborock S6 також працює як бот для миття підлог. Все, що йому треба, це установка насадки для миття підлог і резервуару для води, які допоможуть виконати вологе прибирання твердих покриттів.

Ця система для миття підлог включає дві голівки швабри з мікрофібри або одноразові швабри, які необхідно прикріпити до резервуару. Таким чином, система проста у використанні: просто заповніть резервуар для води, прикріпіть вологу серветку з мікроволокна, заблокуйте входи в кімнати з килимовим покриттям, а після закінчення відключите робота в режимі миття підлог.

Ви також можете відрегулювати потік води в резервуарі, щоб отримати необхідну кількість вологи для ваших поверхонь. Чищення, що виходить в результаті, не є заміною повного стандартного миття підлог, але є відмінним простим чищенням, яке при регулярному використанні допоможе зберегти ваш будинок в порядку.

Резюме

За:

 • Чудові можливості очищення
 • Відмінна інтелектуальна картографічна система
 • Декілька налаштувань управління
 • Розбірна нижня щітка(легке очищення)
 • Регулювання подання води на баку
 • Хороша комплектація
 • Доступний цінник

Проти:

 • Іноді некоректна робота таймера
 • Бічна щітка швидко зношується

Відео-огляд і Тест-драйв

Де купити 

Xiaomi Roborock S6 в спеціалізованому магазині робототехники RoboticsUA з Безкоштовною доставкою по Україні. У місті Київ і Одеса Ви можете замовити робот з безкоштовною доставкою, підключенням і налаштуванням нашим майстром у Вас удома.