В наші дні Ви можете легко придбати робот пилосос, і Ви заплатите від 5000 грн за бюджетного робота до 40000 грн, за робота з найширшим спектром можливостей. Ecovacs - торгова марка, відома виробництвом високотехнологічних роботів пилососів за розумною ціною, нещодавно випустила нову модель робота. Він називається Deebot OZMO 950 і претендує на звання найпотужнішого Deebot на даний момент. Deebot OZMO 950 надає нові для цієї лінійки пилососів можливості і функціонал, такі як: якнайшвидша орієнтація і картографування, віртуальні обмежувачі, сухе і вологе прибирання 2 в 1 і багато що інше, але про все по порядку. Ми протестували OZMO 950, нашу думку про пристрій читайте далі...

Зміст:

  1. Комплектація
  2. Дизайн
  3. Сухе прибирання
  4. Мойка підлог
  5. Навігація
  6. Побудова карт
  7. Недоліки

Що Ви отримуєте:

Ecovacs Deebot OZMO 950 має в комплектації безліч аксесуарів. На додаток до робота і зарядної станції, він поставляється з чотирма бічними щітками(дві для негайної установки і дві запасні), заздалегідь встановленою основною щіткою, резервуаром для води, що чистить серветкою, ганчіркою з мікрофібри, одноразовими ганчірками і двома високоефективними фільтрами(один для негайної установки ​​і однієї резервної), що миються, що миється, багаторазовою. Налаштування OZMO 950 було простим, цей процес зайняв менше 10 хвилин. Після установки бічних щіток і повної зарядки пристрою(для повної зарядки акумулятора вимагається близько 5 годин), і завантаження додатка Ecovacs Home, підключаємо OZMO 950 до додатка(яке працює тільки в мережі 2,4 ГГц).

Розумний дизайн і тривалий час автономної роботи

OZMO 950 приховує масу функцій і можливостей в роботові відносно невеликого розміру . Щоб сприяти компактному дизайну, у OZMO 950 є кришка, що піднімається, із сміттєвим баком, прихованим під нею. Контейнер для сміття можна легко узяти за ручку, коли треба його спустошити. Під капотом також знаходиться інструмент для відходу за роботом, тому він не загубиться, коли потрібний для чищення основної щітки. Пластина для миття підлог прикріпляється до нижньої частини пристрою. Можна використати багаторазову серветку, що входить в комплект, з мікрофібри або одну з одноразових серветок, що додаються. Вони надійно прикріпляються до чистячої пластини за допомогою липучки, яка майже не зношується з часом і служить достатньо довго.

У верхній частині пристрою є "вежа" навігації, яка допомагає OZMO досліджувати своє оточення і складати карту вашої квартири або будинку. Ви можете подумати, що додавання модуля навігації над роботом викличе у Дибота проблеми з подорожжю під меблями, але це не так. При висоті 93 мм пристрій все ще досить тонкий, щоб переміщатися під столами, диванами, ліжками і іншими домашніми меблями.

Один з мінусів попередника OZMO 950 - модель OZMO 930, полягає в його короткому часі автономної роботи. Але OZMO 950 має набагато більше тривалий час роботи, що досягає 200 хвилин без заряджання. Крім того, якщо під час циклу очищення батарея розрядиться, розумний прибиральник автоматично повернеться до зарядної станції для відновлення заряду батареї, а потім відновить очищення.

Килими проти твердих покриттів

Під час прибирання за допомогою OZMO 950, можна використати або основний щітковий валик(який краще підходить для килимів і глибокого очищення), або опцію прямого всмоктування(яка ідеально підходить для миття підлог і щоденного прибирання). OZMO може виявляти килими і збільшує потужність всмоктування при проходженні через килими, щоб видалити бруд, що глибоко в'їдається, і сміття.

Мойка підлог з DEEBOT 950

Процес миття підлог досить простий. Спочатку заповните резервуар для води, прикріпите чистячу серветку(багаторазову або одноразову), а потім встановите "швабру" для миття підлог на Deebot. Після установки миючої пластини Deebot 950 знає що треба перейти в режим миття підлог. По суті, Deebot може мити і пилососити одночасно, тому Вам не треба виконувати два завдання окремо.

Існує чотири різні рівні подання води : низький, середній, високий і максимальний. Низький рівень подання води призначений для легкого миття підлог, і після кожного проходу поли стає трохи вологим, а надвисокий рівень води очищає краще, оскільки він більше змочує підлогу під час руху. Також можна вибирати між чотирма різними потужностями вакуумного всмоктування : тихий, стандартний, максимальний або максимальный+. Тихий режим хороший для миття підлог, оскільки майже не чути роботу двигуна, проте він все ж прибирає частинки пилу, коли переміщається і миє підлогу.

Після того, як пристрій закінчить миття підлог, просто зніміть насадку для миття підлог, злийте воду і викиньте одноразову чистячу тканину. Якщо Ви використовуєте ганчірку багаторазового використання, її можна легко промити за декілька секунд.

Поліпшена навігація, швидка робота

OZMO 950 має програмне забезпечення Smart Navi 3.0, яке використовує лазери, щоб допомогти йому зорієнтуватися у вашому будинку. Деякі з попередніх моделей Deebot, такі як Deebot 711, мають Smart Navi 2.0, в якому використовується оптична технологія. Эковакс 950 досить швидкий. Він подорожує швидше, ніж будь-який робот пилосос, якого Ви коли-небудь бачили. Він дуже ефективний у своєму автоматичному шляху очищення, спочатку чистячи кути і плінтуси, а потім повертаючись назад і прибираючи середину підлоги рухаючись у формі букви "S".

Одна річ, що дійсно вражає в 950, це його здатність орієнтуватися і знаходити своє місце розташування навіть якщо перервати цикл очищення. Це була докучаюча проблема у старих моделей Deebot. Роботові часто доводилося починати новий цикл очищення, якщо його зупинити, щоб розплутати щось з щітки або перемістити робота до іншої кімнати. 950 може визначити своє місце розташування і відновити той же цикл очищення. Навіть якщо перемістити зарядну базу, робот зможе розпізнати зміни і підлаштується під них, не испортив вже налагоджену карту прибирання.

Картирование, віртуальні межі і багато що інше

Говорячи про побудову карт, можливості картографії OZMO 950 є винятковими. Він має багаторівневе картирование для будинків з більш ніж одним поверхом, і він може зберегти до трьох різних карт. Його можна тонко настроїти, щоб робот прибрав Ваш будинок, як і коли Ви хочете, створивши розклад або вибравши певні області Вашого будинку, що підлягають прибиранню. Також можна створювати зони, яких Ви хочете що б Deebot уникав, і області, де треба пропилососити, але не потрібне вологе прибирання і навпаки.

Як і багато інших моделей Deebot, OZMO 950 подає звукові сигнали. Він говорить, коли він заряджається, коли починає чистити, або коли він зберігає карту.

Додаток Ecovacs Home вже є одним з найбільш багатофункціональних застосувань для роботів пилососів, але комбінація додатка і OZMO 950 виводить процес прибирання роботів на абсолютно інший рівень.

Незначні мінуси

Тоді як OZMO 950 є топовим пристроєм, у нього все ж є недоліки. У декількох окремих випадках при тестуванні насадка для миття підлог від'єднувалася від робота, коли робот прибирав навколо килимка. Робот залишив пластину для для вологого прибирання позаду і увійшов до звичайного режиму прибирання. Це було пов'язано з неправильною установкою швабри, але пристрій голосно повідомив, що насадка встановлена. Це може змусити Вас повірити, що швабра встановлена правильно. Насправді треба закріпити пластину для миття до характерного клацання, щоб запобігти її від'єднанню під час роботи. Коли Deebot знаходиться в режимі миття підлог OZMO, він уникає килимів. Але якщо у Вас є тонкий безворсяной килимок, наприклад в передпокої, то робот може не розпізнати його. Тоді доведеться обмежувати цю зону від миття підлог через додаток. Контейнер для сміття об'ємом 430 миллилитров у OZMO 950 є точно не плюсом цього пристрою, але все таки його вистачає для щоденного прибирання. Його не треба спустошувати під час циклу очищення, але він не зможе виконати більше двох циклів очищення без звільнення контейнера.