Доброї доби всім читачам! Ми розглянемо нову модель, яку нещодавно випустив виробник iRobot, ця модель має назву Roomba i3. А також поговоримо про його вдосконалену версію i3 Plus. Роботи абсолютно ідентичні, просто у другого варіанта є самоочисна база. Обидва робота-пилососи функціонують на базі платформи Genius Home Intelligence, дана платформа дозволяє індивідуально персоналізувати процес очищення.

Зміст:

 1. Комплектація

 2. Зовнішній вигляд

 3. Технічні характеристики

 4. Функціональні можливості

 5. Переваги і недоліки

 

Комплектація iRobot Roomba i3

Крім самого пилососу в комплектації також є:

 • Док-станція з адаптером живлення.
 • Запасний НЕРА-фільтр.
 • Пара мішки для сміття.
 • Інструкція з експлуатації.

 

Зовнішній вигляд iRobot Roomba i3

Цей робот-пилосос має круглу форму, сам виконаний у чорному кольорі. Однак кришка з логотипом виконана у темно-сірому кольорі, а область навколо неї у світло-сірому кольорі.

На передній панелі Ми бачимо три великі кнопки управління: копія живлення, примусове повернення на базу для самоочищення, старт/пауза. Акумуляторний відсік розташований під верхньою кришкою корпусу. Знизу Ми бачимо контактні майданчики для стикування з док-станцією, одну бічну трипроменеву щітку та центральну турбощітку.

 

Технічні характеристики iRobot Roomba i3

Тип збирання: Суха
Об'єм пилозбірника: 350 мл
Ємність акумулятора: 1850
Габарити: 339х339х92 мм

Інших технічних характеристик поки немає, сподіваємося найближчим часом вони з'являться.

 

Функціональні можливості iRobot Roomba i3

Робот-пилосос iRobot Roomba i3/i3+ оснащений навігацією Гіроскопом, що є далеко не найкращою системою навігації як камера або лідар, але при цьому iRobot Roomba i3/i3+ здатний розпізнавати тип поверхні і збільшувати потужність всмоктування при заїзді на килимові покриття.

Також є технологія Dirt Detect, яка допомагає роботу більш ретельно прибрати найбільш забруднені ділянки кімнати. Завдяки датчикам падіння робот не падає зі сходів, переміщається по всій вільній площі змійкою.

Роботи-пилососи iRobot Roomba i3/i3+ оснащені скребками силіконовими валиками, які дуже добре збирають сміття з підлоги завдяки своїй рухливості. Сміття прямує всередину пилозбірника з високоефективним фільтром. Виробник заявляє, що їх роботи-пилососи здатні вловлювати до 99% пилу, сміття, цвілі, пилових кліщів.

iRobot Roomba i3 не здатний самоочищатися самостійно – це робот може зробити лише за допомогою Вас. А ось iRobot Roomba i3+ подолає це завдання без вашої допомоги.

Керується цей робот-пилосос тільки через мобільний додаток, у додатку Ви можете регулювати різні налаштування, вибирати функції та налаштовувати робочий режим.
Нагадаємо! iRobot Roomba i3/i3+ не має можливості мити підлогу, вологе прибирання відсутнє!

Що є не дуже хорошим показником, тому якщо Вам знадобиться мити підлогу та збирати сміття одночасно, то Ми можемо порадити лише купити окремий рушник від цієї компанії.

 

Переваги та недоліки iRobot Roomba i3

Плюси iRobot Roomba i3/i3+:

 1. Висока надійність та якість складання.
 2. Хороша якість прибирання, особливо на килимах.
 3. Станція самоочищення в одній із моделей (i3+).
 4. Управління через програму та за допомогою голосових помічників.

Мінуси iRobot Roomba i3/i3+:

 1. Висока ціна.
 2. Слабка навігація.
 3. Немає функції вологого збирання.
 4. Обмежений функціонал програми.
 5. Ціна цього робота становить близько 12 000 тисяч гривень.