Доброї доби всім читачам! Сьогодні ми розглянемо робот-мийник вікон Hobot S2 Ultrasonic, що недавно вийшов. Головна його якість - це те, що робот здатний випорскувати миючу рідину з двох сторін. Також можна похвалитися вакуумними датчиками для навігації та НОВИМИ серветками, які з легкістю відтирають бруд і одна серветка здатна мити і полірувати скло, щоб Вам не важко було змінювати серветку. Є можливість зміни мови. Цей робот розмовляє російською мовою. А ще Ви можете записувати власні повідомлення і робот розмовлятиме Вашим же голосом.

Зміст:

 1. Комплектація

 2. Зовнішній вигляд

 3. Технічні характеристики

 4. Функціональні можливості

 5. Тестування

 6.    Навігація

 7.    Якість миття

 8.    Особливості

 9. Підсумок

Комплектація

Крім самого робота-мийника Hobot S2 Ultrasonic у коробці є також:

 • Блок живлення
 • 3 миючі серветки
 • Шнур для підключення робота-мийника до мережі
 • Подовжувач
 • Інструкція з експлуатації, у тому числі російською мовою
 • Пляшечка миючої рідини
 • Розпилювач для пляшки
 • Пульт дистанційного управління

Зовнішній вигляд

Отже Hobot S2 Ultrasonic квадратної форми, розміри його 240*240, висота становить 86 мм, що дозволяє даному роботу мити вікна з ґратами. Випускається робот цієї моделі лише в одному забарвленні - чорно-білому.

На корпусі розташований роз'єм з різьбленням для підключення живлення, кнопка старт/пауза та кнопка живлення. 

Для того, щоб Вам було зручніше знімати з поверхні робот і тримати його в руках, виробником передбачено два бічні поглиблення.

З обох боків з боків розміщені резервуари для води ємністю кожен по 26 мл, відповідно і ультразвукове розпилення відбуватиметься з обох боків.

До роботи прикріплений страхувальний трос, який не дасть у разі чого роботу впасти та розбитися, робот витримує навантаження до 200 кг.

Знизу у робота ми бачимо гусеничний привід, датчики проти падіння, які розташовані ближче до центру, що дозволяє краще промивати вікна в кутах, хоча недоліки в кутах все ж таки є. До речі, серветка не перекриває датчики падіння, адже під них спеціально на серветці передбачені вирізи.

В кутах ми бачимо пластикові виступи, вони призначені для того, щоб робот чітко визначав межі під час миття вікон, а ще орієнтовно по цих виступах потрібно кріпити серветку.

Існують механічні, вакуумні та оптичні датчики падіння. Механічні та оптичні не такі ефективні, вони дуже добре контролюють тяжіння робота до поверхні, але набагато краще це роблять саме вакуумні датчики, ці датчики з більшою ймовірністю не дадуть упасти вашій роботі. Але не варто кріпити його на мокрі поверхні, інакше Вашому роботу-мийнику загрожує небезпека.

Технічні характеристики

Акумулятор: Li-Ion, 650 мА*год.
Потужність: 72 Вт.
Час роботи від акумулятора ДБЖ: 20 хв.
Мінімальний розмір вікна: 40*40 див.
Максимальний розмір вікна: 500 * 600 см.
Розміри: 240 * 240 * 86 мм.
Вага 1,3 кг.
Рівень шуму: 62 дБ.
Швидкість пересування: 2,4 хв/1 м. кв.

Загалом досить стандартні характеристики як для мийника вікон.

Функціональні можливості

Отже! Щодо функціональних можливостей, то цим роботом можна керувати як через пульт дистанційного керування, так і через мобільний додаток. Для цього Вам просто знадобиться QR-код, який ви можете знайти в інструкції з експлуатації.

Заходячи в додаток, ми бачимо головну робочу панель, на ній є такі функції як:

 • Ручне керування кнопками
 • Автоматичне миття Z-подібною змійкою від лівого краю.
 • Автоматичне миття Z-подібною змійкою від правого краю.
 • Автоматичне миття Z-подібної змійкою від верхнього краю та другим проходом N-подібної змійкою.
 • Разове розпилення рідини в ручному режимі
 • Запуск автоматичного режиму із подвійним проходом доступної площі.
 • Увімкнення/вимкнення розпилення рідини.
 • Зупинка процесу миття поверхні

Розділ «Довідка» там ви можете вивчити, як працює Робот-мийник і знайти багато різних фішок у допомозі для прибирання вікон.

Розділ «Налаштування» Ви можете змінити ім'я робота, вибрати мову, налаштувати саме Ваш голос на повідомлення, оновити прошивку.

Також програма нагадують про те, що потрібно мити вікна і про те, що програму слід оновити.

Якщо говорити про управління з пульта, то ми можемо сказати, що там передбачені ті самі можливості, що й у додатку.

 

Тестування

 

Навігація

Починаємо Ми, як завжди, Наше тестування з навігації. Робот-мийник Hobot S2 Ultrasonic велике вікно помив без проблем, не пройдених ділянок не лишилося.

Виробником заявлена мінімальна площа вікна 40 см, але щоб перевірити Наш робот ми взяли його для миття вікна шириною в 35 см, результат в принципі не поганий, робот помив вікно, але видно, що йому досить важко так пересуватися і він не доходить до віконних рам. впритул, так що Hobot S2 Ultrasonic підійде добре тільки для тих вікон, ширина яких заявлена виробником, тобто 40 див.

Якість миття

Якщо говорити про якість миття, то сміливо можемо заявити, що робот досить добре миє вікна, а ще такої проблеми як у інших роботів-мийників як бруд у кутах – цього робота практично немає, адже через датчики, які розташовані у Hobot S2 Ultrasonic ближче до середини робот більше дістає в кутах, ніж інші роботи-мийники вікон.

Ультразвукове розпилення з боків дозволяє засохлому бруду розмокнути, що потім позначається на всьому прибиранні вікна, Hobot S2 Ultrasonic таким чином краще відмиває засохлі плями на склі. Не забуваємо наносити рідину, що чистить, на серветку, якщо Ви просто заллєте її резервуари для води - Ваша серветка буде сухою, що позначиться на якості прибирання, тому трохи рідини, що чистить, не завадить на серветці, як і зазначено в інструкції.

Після дощу або ж у сильно вітряну погоду не радиться мити вікна даним роботом, за цим можуть бути не дуже приємні наслідки такі, як робот, що летить на людей знизу, якщо ж ви живете на верхніх поверхах, а якщо висота падіння не сильно велика, то Вашій роботі все одно загрожує те, що він може розбитися або маленькі крихкі деталі у робота всередині можуть вийти з ладу.

Особливості

З особливостей можемо виділити те, що робот Hobot S2 Ultrasonic здатний мити не лише вікна, а й дзеркала і навіть плитку у ванній кімнаті. Також гарною особливістю даного робота вважається те, що він здатний мити безрамні вікна, робот, як тільки бачить край поверхні, від'їжджає назад, що не дає впасти Вашій роботі.

При відключенні живлення робот видає голосові сповіщення, індикатор починає блимати червоним кольором, а на Ваш смартфон надходять PUSH-сповіщення. У Вас буде всього 20 хвилин на те, щоб зняти робот з поверхні, перш ніж він звалиться на підлогу (землю). Не забувайте кріпити трос робота до нерухомих предметів, щоб уникнути неприємних ситуацій.

Підсумок

Плюси Hobot S2 Ultrasonic

 1. Управління з пульта, через мобільний додаток та кнопкою на корпусі.
 2. Гарна навігація.
 3. Підходить для миття безрамних вікон.
 4. Подвійний модуль для автоматичного змочування поверхні.
 5. Серветка більше захоплює не промивається зону в кутах.
 6. Гарна комплектація.
 7. Запис повідомлення Вашим голосом.
 8. Компактні розміри корпусу, завдяки чому його можна використовувати навіть на вікнах із ґратами.
 9. Висока якість прибирання.

Мінуси Hobot S2 Ultrasonic

 1. У вітряну погоду система подачі миючої рідини менш ефективна, оскільки частина пари здуває порив вітру. У цьому випадку потрібно просто змочити додатково серветку перед миттям, тим більше що виробник сам рекомендує робити змочування перед основним чищенням.
 2. Невелика зона у кутах залишається непромитою.
 3. Мийник не здатний функціонувати на горизонтальних поверхнях.