Доброї доби всім читачам. Сьогодні Ми розглядатимемо новий робот-пилосос від компанії Hobot. Дана модель отримала назву Legee 7, у порівнянні з попередньою 688 моделлю у даного робота з'явилися нові можливості. А зараз Ми перевіримо і протестуємо чи заслужено Legee 7 має статус найкращого миючого робота-пилососа 2021 року.

 

Зміст:

 1. Комплектація

 2. Зовнішній вигляд

 3. Технічні характеристики

 4. Функціональні можливості

 5. Навігація

 6. Потужність всмоктування

 7. Сухе прибирання на ламінаті

 8. Одночасне сухе та вологе прибирання

 9. Проїзд перешкод

 10. Проїзд темних покриттів

 11. Рівень шуму

 12. Підсумки

 13. Відео огляд

 

Комплектація Hobot Legee 7

Робот упакований у яскраву, фірмову коробку. Крім самого робота-пилососа у коробці також є:

 • Зарядна база з адаптером живлення.
 • Запасний комплект серветок.
 • Пляшечка для заповнення бака водою.
 • Дві запасні бічні щітки.
 • Запасний HEPA-фільтр.
 • Набір запасних форсунок.
 • Інструкція з експлуатації

Також у коробці Ми бачимо спеціальну пластикову підкладку, яка кладеться під базу для того, щоб ваша підлога не намокла після повернення робота на зарядну базу.

Комплектація в принципі хороша, єдине чого не вистачає - це пульта дистанційного керування, але при сильному бажанні його завжди можна докупити окремо, і до цього робота підходить пульт від 688-ї моделі.

 

Зовнішній вигляд Hobot Legee 7

Отже, робот краплевидної форми, виконаний у чорно-синьому яскравому кольорі, дуже гарний колір, що підійде для будь-якого інтер'єру квартири.

Спереду встановлений механічний бампер м'якого торкання, зверху Ми бачимо встановлений лідар для навігації та панель керування з такими кнопками як старт/пауза, примусове повернення робота на базу для підзарядки. Виробник додав також функції як потужний режим та режим полірування Підлоги. Висота цього робота становить 99 мм.

Якщо ми відкриємо верхню кришку, там побачимо розташовані баки для води та сміття. Бак для води має об'єм 340 мл, а пилозбірник вміщує 500 мл сухого сміття.

У робота є подвійна система фільтрації, що дуже хорошим показником. Система фільтрації полягає на базі сітчастого та HEPA-фільтрів, які до речі можна промивати водою.

Знизу у робота - пилососа Legee 7 є одна бічна щітка і 4 датчики захисту від падіння, також є аж 4 форсунки для змочування Підлоги, в той час як у попередніх і звичайних версіях інших роботів -пилососів форсунок всього лише 2.

Від кількості форсунок залежить те, наскільки рівномірно розподілятиметься вода на поверхню підлоги. Також є дві рухливі серветки, які набагато краще витирають підлогу. Робот-пилосос пересувається за допомогою прогумованих гусениць, що допомагає йому не прослизати під час збирання та промивати всі ділянки. Так званий гусеничний привід.

 

Технічні характеристики: Hobot Legee 7

Акумулятор Li-Ion 4500 мА*год.
Потужність всмоктування 2700 Па.
Площа збирання до 240 кв.м.
Час автономної роботи до 140 хв.
Пилозбірник 500 мл.
Бак для води 340мл.
Розміри 340*330*99 мм.

 

Функціональні можливості Hobot Legee 7

Управління роботом-пилососом Hobot Legee 7 здійснюється через спеціальний мобільний додаток, призначений саме для цієї моделі, в ньому є повний функціонал.

Є щоденник прибирань, в якому Ви можете переглянути всі дані про прибирання, а також збудовану картку. Цей робот розмовляє російською мовою. У налаштуваннях Ви можете вибирати прибирання за графіком, вибрати потрібні дні тижня та час запуску, називати кімнати.

Також є розділ під назвою «догляд та керування», в якому Ви можете відстежувати стан робота та його розхідників, включати та вимикати голосові оповіщення.

Legee 7 здатний запам'ятовувати та зберігати у пам'яті до п'яти карт приміщень, озвучувати власні команди, може працювати в одному з 8 режимів. Є можливості вибудовувати віртуальні стіни та виділяти заборонені зони, в які робот не заїжджатиме, об'єднання кількох кімнат в одну та поділ кімнати на окремі зони.

На головній робочій панелі відображається карта приміщення та такі кнопки:

 • Кнопка, що відповідає за примусове повернення робота на базу.
 • Кнопка, що відповідає за встановлення циклу прибирання.
 • Запуск робота.
 • Режим роботи із картами.
 • Ручне керування.

Legee 7 здатний продовжувати збирання з того місця, де закінчив, після дозарядки.

Величезний плюс у функціоналі даного робота-пилососа - це те, що в ньому передбачена інтелектуальна подача води залежно від температури підлоги, що тепліше, тим інтенсивніше.

 

Навігація Hobot Legee 7

Тестування, як і зазвичай, за нашою традицією Ми почнемо з навігації. Навігація робота-пилососа Legee 7 на базі лідера, такі перешкоди як: стілець, тумбочку та сушарку для білизни - робот пройшов успішно, чудово обмів все сміття навколо ніжок стільця і не заплутався у складній конструкції сушарки для білизни, не пішов у помилку та не застряг. , цей показник є дуже добрим.

Важливою перевагою є те, що робот Legee 7 вимивається і вичищає все впритул до бази для заряджання, зазвичай роботи-пилососи об'їжджають базу для підзарядки за кілька сантиметрів, а цей же робот вимиває абсолютно все.

При збиранні Наш робот-пилосос зсунув злегка базу для підзарядки, але у робота є килимок з клейкою основою, який запобігає руху бази з місця. На максимальних налаштуваннях швидкість робота є досить високою.

На прибирання 11 кВ.м роботу-пилососу Legee 7 знадобилося лише 10 хвилин.

Наш робот-пилосос будує досить чітко, виділяючи всі необхідні зони, спочатку проходить всю площу по периметру, а далі змійкою. До навігації жодних питань немає, навігація чудова!

 

Потужність всмоктування Hobot Legee 7

Про потужність всмоктування можемо сказати лише те, що у робота Legee 7 досить висока потужність всмоктування, але не найкраща серед інших роботів-пилососом. Робот може висмоктувати сміття із щілин глибиною 2 мм, решта йому не під силу, для прибирання будинку в принципі добре підходить, враховуючи той факт, що Legee 7 миючий робот-пилосос, а не робот пилосос для сухих прибирань.

 

Сухе прибирання на ламінаті Hobot Legee 7

З твердими покриттями підлоги HOBOT Legee 7 справляється ВІДМІННО! Все сміття у вигляді: вовни, волосся, кави, розсипаної крупи, робот зібрав, особливо тішить те, що робот вимітає і всмоктує сміття навіть із кутів завдяки своїй краплеподібній конструкції.

 

Одночасне сухе та вологе прибирання Hobot Legee 7

Отже! Робот-пилосос Legee 7 здатний проводити одночасно два види прибирань, з обома він справляється добре. Робот чудово прибрав всі види плям (Сліди від черевиків, кава лимонад, фарби, малюнки олівцем), заваливши завдання тільки коли бруду було дуже багато.

Але, коли ми тестували даний робот, з висновків було те, що краще звичайно ж запускати спочатку на звичайне сухе прибирання, для того, щоб не намочити сміття, і щоб воно не залишалося на серветці, інакше робот мочитиме частина сміття, витерти його серветками і розвозити по всій площі прибирання. Тому сміття у вигляді піску і.т.п все-таки краще пилососити спочатку без миття.

 

Проїзд перешкод Hobot Legee 7

Робот здатний проїжджати поріжки висотою всього 5 мм, як і зазначено виробникам, міжкімнатні поріжки висотою більше 5-6 мм робот не в змозі проїхати.

 

Проїзд темних покриттів Hobot Legee 7

Як ми вже знаємо більшість роботів-пилососів боїться темних покриттів, розпізнає їх як перепад висоти і часом навіть іде в помилку. Але величезним плюсом є те, що Legee 7 не боїться чорних покриттів і відмінно справляється з ними.

 

Рівень шуму Hobot Legee 7

Рівень шуму робота Legee 7 у різних режимах:
На мінімальних параметрах рівень шуму становить 59 дБ;
На максимальних настройках рівень шуму сягає 73 дБ.

 

Переваги та недоліки Hobot Legee 7

Плюси робота-пилососа Legee 7:

 1. Гарна навігація.
 2. Збереження кількох карток у пам'яті.
 3. Робота з роботом через мобільний додаток.
 4. Потужний акумулятор.
 5. Якісне відтирання забруднень.
 6. Можливість одночасно сухого та вологого прибирання.
 7. Якісне прибирання у кутах.
 8. Висока якість збирання.
 9. Голосові оповіщення.

Недоліки робота-пилососа Legee 7:

 1. Слабка прохідність перешкод.
 2. Робот розвозитиме бруд, якщо на серветці його багато.

 

Видео-обзор