Історія

Інтернет-портал ROBOTICS створено у 2012 році, коли новини про побутових та комерційних роботів тільки почали просочуватися в Україну. Тоді ж кількість людей, які цікавляться цією темою, стала зростати за експонентою, серед них і автор порталу. Відчувши явну нестачу джерел інформації, що акумулюють новини на цю тему, доступними мовами - він сам став таким джерелом. Згодом портал еволюціонував, зазнавав безліч змін, і в 2018 році підійшов до точки розподілу. Професійна компонента для інженерів та програмістів змінила назву та пішла своїм шляхом. А основний ресурс сконцентрувався на публікації доступних та цікавих матеріалів для любителів, і головне - об'єктивних та неупереджених оглядів роботів, які на той час стали доступними для широкого кола користувачів. Тепер настав час закатати рукави, і забезпечити найкращий сервіс для тих, хто наважився увійти в нову еру, і впустити роботів у власний будинок.

 

Місія

Наша місія - перетворити складний вибір на простий і зрозумілий процес. Для цього команда спеціалістів та редакторів працює над матеріалами, які простою мовою введуть вас у специфіку робототехніки, та допоможуть відсіяти зерна від полови. Найчастіше маркетинг спотворює сприйняття продукту, підносячи непотрібні функції до небес, і нівелює важливі переваги, без яких робот стане головним болем, замість того, щоб стати корисним помічником у вашому будинку. Ми вважаємо своїм обов'язком розсіювати туман, убезпечуючи вас від засмучень через неправильні покупки. Роботи – це круто! І саме таким має бути враження від взаємодії із ними.

 

Онлайн допомога

Якщо наші матеріали не внесли необхідної ясності, то фахівці на зв'язку. Наша команда з'їла собаку на споживчій робототехніці. Чи буде коректно працювати пристрій, враховуючи специфіку приміщення? Чи сумісні ті чи інші функції? Яка різниця між брендами та моделями між собою? Повірте, після професійної консультації у вас не залишиться запитань.

 

Офлайн допомога

Кожен має право на робота! Забудьте про бездушну доставку до дверей під'їзду, і годин мороки з інструкцією, майстер роботікс шарить! За запитом він встановить та підключить робота, навчить ним користуватись та відповість на всі питання про обслуговування. І найголовніше – цей сервіс безкоштовний, він входить у вартість покупки. Так що сміливо наважуйтеся на подарунок вашій бабусі.

 

Для тих, хто сумнівається

Якщо ви не впевнені у виборі, або просто любите доторкнутися до покупки, перед тим як віддавати свої кровні, то для вас працюють шоу-руми з демонстраційним майданчиком. Повідомте на що впав ваш погляд, і приїжджайте розглянути необхідних роботів, перевірити їх комплектацію, запустити фаворита перед покупкою, і навіть підключитись до нього з телефону. Адже перше підключення часто викликає багато питань, і пройти цей шлях з компетентним консультантом під боком - це не те, що справлятися поодинці.