Створення малюнка в цифровій формі і його друк - процес абсолютно не новий. Проте залежно від якості вашого принтера, чорнила і паперу, іноді процес відтворення виходить не зовсім таким, який ви чекали. Проте завдяки маленькому роботові під назвою Line - us все може змінитися, - передає Robotics.ua.

Великі можливості маленького робота

Line - us це робот з рукою-маніпулятором, яка може тримати ручку або олівець. Завдяки мобільному додатку і підключенню до Інтернету, Line - us буде в змозі дотримуватися штрихів, які ви робите за допомогою стилуса, пальців або миші на екрані в режимі реального часу і відтворить все, що ви намалювали.

Встановлюється гаджет на магнітну основу, а також в комплекті з ним йде металева пластина, що дозволяє йому закріпитися на аркуші паперу. Живлення здійснюється через кабель USB. Використовуючи Raspberry Pi, можна підключати до робота різні апаратні засоби і додавати нові функції, як, приміром, малювання декількома кольорами.

Способи застосування малюючого робота Line - us різноманітні. Наприклад, його можна встановити на холодильник, де треба писати записки про покупки, або важливі справи і зустрічі. Крім того, він може використати усі види ручок, маркерів і олівців, тому його творіння буде реалістичнішим на відміну від принтера, який просто розпиляв чорнило по сторінці. Це цікавий проект, і, згідно robotics.ua, він нині шукає фінансування на Kickstarter. Ціни на комплекти починаються від $60 залежно від комплектації.

Відео