Xiaomi представив робот пилосос xiaomi mi robot vacuum cleaner 1s – оновлену версію робота-пилососа Xiaomi Mi Robot на фестивалі Mi Fans у Китаї. У цій статті Ви дізнаєтеся про відмінності, характеристики, порівняння Xiaomi mijia 1S з іншими пилососами, а також Ви можете залишити свої відгуки про новий робот пилосос. В даний час про xiaomi mi robot 1S не так багато інформації, тому ми оновимо статтю, коли з'явиться більше інформації.

Robotics рекомендує:

Відео-огляд, тест, розпакування Xiaomi Mijia 1S

 

Що нового в роботі-пилососі Xiaomi Mijia 1S?

Робот-пилосос Xiaomi MiJia 1S оснащений 12 датчиками, які допомагають пристрою краще орієнтуватися, включаючи оптичний датчик для більш точної орієнтації.

Xiaomi оновила лазерний датчик відстані (LDS) та алгоритми навігації.

У попередньому Xiaomi Mi Robot використовується тільки лазер LDS, Xiaomi 1S також має додатковий візуальний датчик для створення точної карти.

Компанія Xiaomi значно покращила лазерний датчик відстані (LDS) робота та, отже, його алгоритми навігації. Нова технологія швидше сканує оточення, що пришвидшує роботу робота. Він створює більш точну карту і має більш просунутий алгоритм навігації. Компанія стверджує, що робот-пилосос 1S забезпечує більш ефективне очищення, яке покращено на 13% порівняно з першим поколінням Xiaomi Mi Robot.

Mi Robot використовує процесор Cortex-A7, а нова модель оснащена Cortex-A35, який споживає на 10% менше енергії і забезпечує на 40% кращу продуктивність, ніж Mi Robot.

4-ядерний процесор, розташований усередині, значно підвищує продуктивність очищення новітньої моделі, згідно з прогнозом компанії.

 

Xiaomi MiJia 1S знає, де розташовані ваші кімнати

Новий робот-пилосос Xiaomi Mijia 1S оснащений функцією розпізнавання зображень AI, яка дозволяє розпізнавати кімнати, ідентифікуючи двері або отвори між цими кімнатами. Поки що це безперечно одне з найбільших поліпшень, які зробив Xiaomi.

Ви можете задати розклад прибирання Xiaomi 1S для роботи у певній кімнаті, у певний час. Нова модель може зберігати кілька карт прибирання, що робить її ідеальною для будинків із більш ніж одним рівнем.

Наскільки ми розуміємо, Xiaomi 1S може працювати за розкладом у тій самій кімнаті, що й остання версія Roomba i7 від iRobot.

Тепер остання модель має підвищену потужність всмоктування, що забезпечує 2000 Па порівняно з 1800 Па попереднього покоління Xiaomi Mi Robot. Це оновлення допоможе роботу краще працювати на килимі та відмінно підійде для власників домашніх тварин.

Робот-пилосос Xiaomi 1S оснащений акумулятором ємністю 5200 мАг, який працює до 150 хвилин на одному заряді. Як і Xiaomi Mi Robot, 1S повертається до перезарядки, коли батарея розряджається до 20%, заряджає батарею до 80% і відновлює очищення, щоб виконати до кінця свою роботу.

Тривалий час автономної роботи, перезаряджання та відновлення роботи, а також запам'ятовування кількох карток роблять новітній робот-пилосос Xiaomi 1S ідеальним для великих будинків з кількома рівнями.

Крім того, Xiaomi 1S підтримує голосове керування, тому за бажанням Ви можете контролювати робот пилосос своїм голосом.

 

РОБОТИКС.UA рекомендує робот пилосос Xiaomi 1S для:

  • Великі будинки: 150 хвилин автономної роботи та функція перезаряджання та відновлення роботи, допомагають роботу покрити велику площу очищення. Крім того, передові технології картографування та навігації заощаджують час автономної роботи, підвищуючи ефективність очищення.
  • Власникам домашніх тварин: З більш сильним всмоктуванням Xiaomi 1S може позбавити Вас вовни домашніх тварин.
  • Килимове покриття: Потужний двигун забезпечує всмоктування 2000 Па і є одним із найпотужніших пилососів на ринку. Завдяки всмоктуванню Xiaomi 1S забезпечує більш глибоке чищення килимів.
  • Будинки з безліччю кімнат: Технологія AI дозволяє розпізнавати кімнати, що означає, що якщо Ви хочете, щоб пристрій забирався тільки в 2 кімнатах, Ви можете встановити це завдання на карті та дозволити роботу працювати.
  • Тверді покриття: Незважаючи на те, що у Xiaomi відсутній швабра, він відмінно справляється з очищенням на паркеті, ламінаті або плитці.
  • Багаторівневі будинки: Завдяки функції збереження карток, Xiaomi 1S ідеально підходить для таких будинків.

 

Придбати Xiaomi Mijia Robot Vacuum 1S Ви можете у нашому магазині robotics.ua. Для замовлення в містах Київ чи Одеса діє вигідна пропозиція: Безкоштовна доставка, підключення та налаштування пилососу нашим майстром у Вас вдома.