Зміст:​

 1. ​Введення
 2. Позиціонування
 3. Комплект постачання
 4. Дизайн і елементи управління
 5. Технічні характеристики
 6. Принцип роботи / продуктивність
 7. Відеогалерея
 8. Висновок

​Введення

Iclebo Omega - один з представників автоматизованих прибиральників 7-ої серії від Yujin Robot. Цей робот-пилосос здатний робити не лише сухе очищення підлог з різними покриттями, але і вологе протирання для забезпечення ще більшої чистоти у будинку. У цьому огляді ми ознайомимося ближче з усіма особливостями цього роботизованого помічника і дізнаємося, на що він здатний.

Позиціонування

Omega - модель лінійки роботів-пилососів Iclebo з індексом YCR - M07 - 10 Gold і YCR - M07 - 20 White. Від попередніх серій YCR - M04 і YCR - M05 цей прибиральник відрізняється передусім потужним мотором всмоктування, просунутою навігацією і поліпшеною фільтрацією. Додатково до стандартних інфрачервоних датчиків додані оптичні датчики і основний модуль що відповідає за навігацію - камера(оптичний гіроскоп). Вони дозволяють апарату "бачити" все навкруги і надійно обходити усі перешкоди. Новий безколекторний двигун збільшує потужність всмоктування пилососа в 10 разів в порівнянні з попередніми моделями. Більше місткий Li - Ion акумулятор забезпечує роботові автономну роботу без заряджання упродовж 80 хвилин, що на цілих 20 хвилин довше в порівнянні з моделями-попередниками. Також цей автоматизований прибиральник може похвалитися поліпшеною конструкцією нижньої турбощетки, що дозволяє ефективніше збирати сміття з килимів, а також новим гофрованим фільтром НЕРА підвищеної щільності.

Комплект постачання

 • Робот-пилосос Iclebo Omega
 • Акумулятор Li - Ion
 • Зарядна станція
 • Блок живлення 220В
 • Основа для швабри
 • Магнітна стрічка - 1 метр
 • Змінні серветки для вологого прибирання - 2 шт
 • Пульт ДУ
 • Щітка по відходу
 • Інструкція з експлуатації
 • Гарантійний талон.

Дизайн і елементи управління

Новий робот-пилосос Iclebo Omega особливо відрізняється своїм зовнішнім виглядом. Він має компактнішу конструкцію у формі полу-эллипса і низьке зростання, що дозволяє йому легко заходити під меблі. Колірні рішення корпусу можуть бути біло-сріблясте і Темно-коричневе з бронзовим. Вгорі можна побачити мініатюрну камеру, яка використовується для навігації. Тут же є електронне табло з відображенням усієї інформації про робочий процес. Панель управління - сенсорна. Тут ви можете вибрати режим очищення і задати роботові час роботи. Апарат дуже простий і зручний у використанні і обслуговуванні.

Технічні характеристики

Тип прибирання - сухе і вологе

Режимів прибирання - 3

Розміри - 87 х 34 х 35см

Вага - 3 кг

Акумулятор - Li - Ion, 4400мАч

Час роботи - 80 хвилин

Час заряджання - 180 хвилин

Швидкість пересування - 35 см/сік

Об'єм пылосбірника - 0,6 л

Споживана потужність - 53 Вт

Рівень шуму - 68 дБ.

Принцип роботи / продуктивність

Тепер розглянемо як же працює робот-пилосос Iclebo Omega. Ви можете вибрати прибирання в таких режимах - автоматичному, локальному або максимальному. Перший припускає звичайне повноцінне прибирання усього будинку з просунутою навігацією і п'ятиступінчастою системою очищення. На початку своєї роботи робот сканує приміщення за допомогою бортової камери, потім передає ці дані на центральний процесор і вибудовує відповідний алгоритм пересування. Їздить він по прямих лініях і обходить перешкоди за допомогою ультразвукових і оптичних датчиків. В цілому, такий метод пересування дозволяє роботові прибирати досить швидко - всього за 80 хвилин він зможе прибрати до 100 кв.м. площі.

Система привода двух колес оптимизирована для прохождения порожков высотой до 15 мм. Робот прекрасно адаптируется к любому типу покрытия – паркету, линолеуму, плитке, ламинату, ковролину. Особенно хорошо он демонстрирует свою производительность на коврах с ворсом до 3 см. Благодаря новому двигателю робот имеет удивительно сильную мощность всасывания, что выгодно отличает его от моделей-конкурентов. Пятиступенчатая система очистки состоит из таких процессов: сбор мусора двумя боковыми щетками, затем работа основной турбощетки, всасывание мусора, фильтрация. В конце робот проведет влажную протирку пола с помощью специальной салфетки из микрофибры многоразового использования. Основная турбощетка  имеет специальную геометрическую конструкцию. Её лепестки выполнены из мягкой резины, поэтому при работе щетка не так наматывает волосы и шерсть и производит меньше шума. Боковые щетки позволяют роботу лучше вычищать мусор в углах и вдоль стен с эффективностью до 95%. Новый гофрированный Hepa-фильтр удерживает больше частиц пыли, мусора и аллергенов. 

Варто особливо виділити режим "максимальний", або "турбо". В цьому випадку робот збільшує потужність всмоктування, щоб зробити прибирання максимально якісно. Цей режим потрібний для особливо брудних місць і будь-яких килимових покриттів. Ще один режим - це локальне прибирання особливо забруднених ділянок. Встановивши цей режим, робот рухатиметься по спіралі і чиститиме з особливою інтенсивністю область на підлозі в радіусі одного метра. Ви також можете управляти рухом пристрою з пульта ДУ, який йде в комплекті з роботом.

Іншими особливостями роботи цього приладу є можливість граничити зони для прибирання за допомогою магнітних стрічок, наявність датчиків перепаду висоти і проти заплутування в дротах. До усього цього він мало шумить, дозволяючи вам знаходитися в одному приміщенні з ним і займатися іншими справами.

По закінченню прибирання або по витіканню заряду акумулятора робот повернутися до своєї підлогової бази і встане на заряджання.

Відеоогляд

Висновок

На закінчення відмітимо, що цей прилад - це прекрасна альтернатива ручному пилососу. Він зможе самостійно зробити прибирання усього вашого будинку, демонструючи прекрасний результат на усіх покриттях, і навіть зробити вологе прибирання підлог для досягнення ще більшого ефекту.

На сьогодні робот-пилосос Iclebo Omega має цілком доступну ціну, як для такого просунутого прибиральника. Ви його зможете придбати в нашому магазині, за найвигіднішими умовами з гарантією від виробника - 12 місяців.