Hobot Legee 668 - це інноваційний миючий робот-пилосос, який призначений для прибирання підлог з твердими покриттями. Апарат відрізняється наявністю потужного всмоктуючого отвору, бічної щітки і двох рухливих платформ, що забезпечують вологе прибирання. За рахунок цих технологій процес прибирання відбувається в чотири етапи, під час яких робот пилососить і миє підлогу. Ми представляємо огляд цього апарату.

Зміст:

 1. Введення
 2. Позиціонування
 3. Комплект постачання
 4. Дизайн і елементи управління
 5. Технічні характеристики
 6. Принцип роботи / продуктивність
 7. Висновок

Введення:

Представляємо Вашій увазі новинку від тайваньського виробника роботів-прибиральників Hobot. Цього разу йдеться не про прилади для миття вікон, а про повноцінний робота-пилосос, який уміє автономно їздити по підлозі, всмоктувати пил і сміття, а також проводити вологе прибирання. Апарат називається Hobot Legee 668. Давайте познайомимося ближче з цим гаджетом і дізнаємося, на що ж конкретно він здатний.

Позиціонування Hobot Legee 668 :

Досить складно порівняти робот-пилосос Hobot Legee 668 з моделями відомих нам виробників. За формою він дуже нагадує D- образних роботів компанії Neato Robotics, а за принципом роботи - моделі Ecovacs серії Slim, які також не мають в конструкції турбощетки, а працюють за принципом прямого всмоктування сміття і підмітання серветкою з мікрофібри. Але новий Hobot Legee 668 просто кардинально відрізняється тим, що в основі має дві платформи з серветками, які в процесі роботи рухаються вперед і назад, відтираючи поверхні, ефективніше, ніж це вдається ботам з однією насадкою. Крім того, він не змочує серветку водою, а розбризкує рідину і миючий засіб на підлогу, приблизно, як це робить робот iRobot Braava Jet 240. Це більше схоже на повноцінне миття підлог, а не звичайну поліровку.

Комплект постачання Hobot Legee 668 :

 • Робот-пилосос Hobot Legee 668
 • Акумулятор Li - Po
 • Зарядна станція
 • Серветки з мікрофібри
 • Бічна щітка
 • Інструкція з експлуатації
 • Гарантійний талон.

Дизайн і елементи управління Hobot Legee 668 :

Як ми вже згадували, Hobot Legee 668 має D- образну форму, яка допомагає йому краще справлятися з прибиранням в кутах. Колір корпусу - чорний матовий. Всмоктуючий отвір знаходиться не як у усіх роботів знизу посередині, а спереду.

У цій же частині знаходяться основні датчики робота для навігації, детальніше про яких ми розповімо трохи пізніше. Згори на кришці знаходяться кнопки запуску автоматичного прибирання, натиснення на паузу і "повернення додому". У включеному стані круглий обідок на кришці робота горить яскравим синім кольором.

Технічні характеристики Hobot Legee 668 :

 • Тип прибирання - суха, волога
 • Режим руху - SLAM
 • Акумулятор - Li - Po, 3000 мАч
 • Час роботи - 90 хвилин
 • Прибирана площа - 150 кв.м
 • Швидкість пересування - 20 см/сік
 • Об'єм пылесборника - 0,5 л
 • Об'єм резервуару для води - 320 мл
 • Рівень шуму(дБ) - 62
 • Колір корпусу - чорний
 • Габарити(мм) - 340х330х95
 • Рік випуску - 2017.

Принцип роботи / продуктивність Hobot Legee 668 :

Тепер детальніше про те, як же працює цей робот-прибиральник. Спершу, принцип його роботи можна побачити на наступному відео, потім ми поринемо в деталі.

Для навігації він використовує відразу декілька сучасних датчиків - лазерний, датчик положення з оглядом на 360 градусів, гіроскоп і E- компас. Вони допомагають йому автоматично будувати план маршруту і обходити перешкоди. Є також вбудовані інфрачервоні датчики проти зіткнень і зупинки перед сходами.

Рухається цей робот на спеціальних гусеницях. Плюс такої системи ходу в тому, що прилад не залишає слідів, можливих подряпин або вм'ятин на поверхні, але мінус в тому, що це не дозволяє йому рухатися на нерівних покриттях і проходити через поріжки. Процес прибирання відбуватися в 4 етапи: спочатку пил і дрібне сміття збираються бічною щіткою, яка направляє їх до всмоктуючого модуля. Звідти він потрапляє через фільтр в сміттєзбірник. Потім дві рухливі платформи, оснащені серветками з мікрофібри, виконують миття підлог і подальшу поліровку. Вода і миючий засіб розбризкуються по поверхні підлоги автоматично через спеціальні форсунки. Контроль над витратою рідини також здійснюється ботом автоматично.

Режими пересування вибираються роботом за заданою програмою. Це може бути автоматичний режим по рівних лініях SLAM по усій площі приміщення; рух паралельними лініями; обхід по периметру уздовж стін і локальне прибирання.

Робот демонструє хорошу продуктивність в прибиранні підлог уздовж стін, наближаючись максимально близько до них - всього на 4 см Таким чином, він прекрасно дістає до плінтусів і змітає з них сміття і пил.

Час автономної роботи від акумулятора складає 90 хвилин, чого вистачає на те, щоб робот-натирач впорався з приміщенням площею більше 100 кв.м. Це можливо також за рахунок збільшеної швидкості руху - 20 см/сік і досить місткого бака для сміття - 0,5 л, доповненого сітчастим фільтром НЕРА.

По закінченню роботи Hobot Legee 668 самостійно повертається до зарядної станції і підключається до неї.

Виробник рекомендує використати прилад на таких типах покриттів, як скло, мармур, кахель, паркет, лінолеум і ламінат.

Висновок:

Купити Hobot Legee 668 Ви можете у нас в магазині. На закінчення відмітимо, що цей робот створений для тих, хто втомився постійно мити шваброю поли у своїй квартирі. Він дійсно здивував нас нововведенням в системі автономного прибирання, і тому можна сподіватися, що він зможе скласти конкуренцію існуючим на ринку моделям інших виробників, особливо якщо буде доступний за привабливою ціною.