Hobot 288 апарат 2017 року. Потужний просунутий робот-мийник вікон, кахлю, глянсових пластикових і інших поверхонь. Пристрій тримається на вікні за рахунок сильного вакуумного насоса, а пересувається за допомогою спеціальних гусениць. Для очищення поверхонь використовуються серветки з мікрофібри двох видів. Головним нововведенням апарату є можливість управління їм із смартфону. Ми представляємо його огляд.

Зміст:

 1. Введення
 2. Позиціонування
 3. Комплект постачання
 4. Дизайн і елементи управління
 5. Технічні характеристики
 6. Принцип роботи / продуктивність і відеоогляд
 7. Висновок

Введення

Представляємо Вашій увазі робот для чищення вікон Hobot 288. Це абсолютно новий механізм, який поєднує в собі технології старіших моделей виробника, так і абсолютно нові функції. Зокрема, цей прибиральник працює майже в два рази швидше за попередників. Крім того, тепер роботом можна управляти із смартфону, що робить процес контролю його роботи легше.

Позиціонування Hobot 288

Робот Hobot 288 є приймачем моделі Hobot 268. Він також має квадратну форму, аналогічні розміри і елементи на корпусі, але представлений в чорному кольорі. Те, що відрізняє його від 268-го робота це підключення до смартфону або планшета користувача. Це дозволяє настроювати режими, вибирати час і дні прибирання, а також стежити за його станом. Ця ж функція відрізняє його і від іншого просунутого робота компанії - Hobot 198. Квадратна форма дозволяє роботові краще діставати до кутів і вимивати їх. Вагома перевага Hobot 288 перед попередніми моделями швидкість очищення - 1 кв.м. робот очищає всього за дві хвилини, в той час, як 268-а модель справляється з цим же завданням майже за три хвилини. Як і попередник, Hobot 288 використовує бортові датчики для визначення країв, тому його можна сміливо використати на безрамних вікнах.

Комплект постачання Hobot 288

 • Робот Hobot 288
 • Страхувальний трос
 • Пульт управління з батарейками
 • Насадка з мікрофібри синя - 3 шт
 • Насадка з мікрофібри жовта - 3 шт
 • Акумулятор Li - Po
 • Адаптер живлення
 • Шнур і подовжувач 4 метри
 • Інструкція по використанню

Дизайн і елементи управління Hobot 288

Корпус робота-мийника виконаний з міцного пластика чорного кольору з глянсовим відливом. Згори знаходиться кнопка включення і індикатори робочого стану. Є зручна ручка для перенесення. Серветки з мікрофібри встановлюються на спеціальні липучки і використовуються згідно з призначенням сині для сухого прибирання, жовті для вологої. Оскільки увесь процес управління здійснюється через смартфон, на корпусі немає ніяких додаткових панелей налаштувань. Крім того, в комплекті йде пульт управління, такий же, як у попередників, щоб управляти роботом, коли немає можливості використати для цього смартфон.

Технічні характеристики Hobot 288

 • Режимів очищення - 3
 • Розміри - 24 см х 24 см х 10 см
 • Вес - 1,2 кг
 • Швидкість роботи - 2 хвилини/1м2
 • Робота з вікнами розміром 6 х 5 м
 • Робоча ширина - 24 см
 • Автономне живлення - 4 акб Li - Po по 3,7V
 • Час роботи від акб - 25 хвилин
 • Довжина кабелю живлення - 4 м
 • Довжина страхувального троса - 5 м, навантаження - 150 кг
 • Споживана потужність - 80 Вт/ч
 • Рівень шуму - 64 дБ.

Детальні технічні характеристики Hobot 288 в нашому магазині.

Принцип роботи / продуктивність Hobot 288 і відеоогляд

Робот Hobot 288 створений для очищення вертикальних і горизонтальних поверхонь. З його допомогою можна мити вікна, скляні двері, дзеркала, плитку, пластик і інші гладкі поверхні. Працює пристрій від електрики, яка подається на силовий кабель. Перш ніж запускати апарат на прибирання, треба підключити його до мобільного застосування. Тут можна вибрати режим, час, направляти робота до бажаних місць і стежити за процесом.

Для переміщення по поверхнях робот використовує м'яких гумових гусениць і вакуумний насос, який створює під роботом потужний потік повітря. Серветки з мікрофібри кріпляться до спеціальної рухливої платформи. Вони мають хороші всмоктуючі властивості, не залишаючи на поверхні калюж або потьоків. Завдяки квадратній формі робот непогано справляється з прибиранням в кутах, але можуть залишатися невеликі ділянки біля країв. Це пов'язано з тим, що бортові лазерні датчики не пускають його впритул до краю в цілях безпеки.

Раз вже ми згадали про безпеку, у цього робота є ще така фішка: якщо на поверхні, яку він очищає, є тріщини, або, приміром, вона занадто ребриста і не гарантує достатню силу зчеплення, апарат зупиниться і подасть відповідний звуковий сигнал.

Тепер детальніше про режими. Перший режим - сухе прибирання. Для цього використовуються сині серветки з мікрофібри. Режим цей застосовується, якщо треба просто протерти поверхні без необхідності в  ретельному очищенні. Для режиму вологого прибирання треба встановити жовті серветки, оскільки вони має довше за ворси і вбирають велику кількість води при митті вікон. Для якіснішого результату миття можна задати роботові функцію подвійного проходу. Третій режим - це видалення розлучень. Це займає у робота від 8 до 15 хвилин.

Варто відмітити важливий елемент системи робота - це його штучний інтелект. Називається він Ai‐Technology 3.0. Ця версія більше вдосконалена в порівнянні з попередніми. Як результат, ми бачимо, що робот має кращу навігацію, рівно пересувається зигзагом зверху вниз. Тут є приємна особливість: алгоритм руху можна задавати роботові вручну через додаток.

У кінці відмітимо, що для підстраховування від падінь робот використовує спеціальний трос, і у разі припинення живлення він просто повисне в повітрі. Але цього може і не станеться, оскільки у Hobot 288 є 4 акумуляторних батареї, заряду яких вистачає, щоб ви прийшли і встигли зняти апарат з поверхні. Закінчивши очищення, робот повертається на точку старту і присилає повідомлення на смартфон.

Висновок

Купити Hobot 288 Ви можете у нас в магазині. Підсумувавши все вище розглянуте, можемо відмітити, що це дійсно один з кращих роботів для миття вікон на сьогодні. Він зручний, швидкий, демонструє хорошу якість разом з добре продуманою системою управління і безпеки.