Зміст:

 1. Введення
 2. Позиціонування Hobot 268
 3. Комплект постачання Hobot 268
 4. Дизайн і елементи управління Hobot 268
 5. Технічних характеристик Hobot 268
 6. Принцип роботи / продуктивність Hobot 268
 7. Обслуговування Hobot 268
 8. Висновок

Введення

Серед новинок роботів минулого року для прибирання у будинку варто виділити Hobot 268. Це новий мийник вікон, який вже отримав безліч позитивних відгуків, оскільки прекрасно чистить будь-які гладкі поверхні за рахунок нового дизайну, потужного вакуумного насоса, чистячої серветки з мікрофібри і просунутого процесора. Однією з ключових особливостей пристрою є лазерні датчики, завдяки яким робот бачить своє оточення і безпечно пересувається по поверхнях. У цьому огляді ми розглянемо цей апарат з усіх боків.

Позиціонування

Робот Hobot 268 істотно відрізняється від своїх попередників - Hobot 188 і Hobot 198. В першу чергу він має інший дизайн - квадратний, дозволяючий йому захоплювати більше площі. Крім того, ця форма дозволяє йому краще діставати до кутів. По-друге, цей апарат має у своїй конструкції спеціальних гусениць для пересування, які дозволяють йому переміщатися з більшою швидкістю, помітно скорочуючи час чищення великих поверхонь. Ще одно вагома його перевага перед попередніми моделями -различные бортові датчики, за допомогою яких він визначає краї і може використовуватися на безрамних вікнах. Ця якість його також вигідно відрізняє від конкуруючих моделей інших виробників. Приміром, просунутий робот Ecovacs Winbot 950 має кращу систему навігації для оптимальнішого маршруту по поверхнях, але він все одно поступається по поводженню перешкод новому хоботу. Крім того, Hobot 268 очищає вікна в три етапи, а Winbot в чотири, демонструючи ідентичний результат, але набагато повільніше.

Комплект постачання Hobot 268

 • Робот Hobot 268
 • Акумулятор Li - Po
 • Пульт ДУ
 • Блок живлення 220В
 • Кабель живлення 1 м і дріт-подовжувач 5 м
 • Серветки для вологого прибирання - 3 шт
 • Серветки для сухого протирання - 3 шт
 • Страхувальний трос - 5 м
 • Інструкція з експлуатацій і гарантійний талон.

Дизайн і елементи управління Hobot 268

Як ми вже відмічали, робот для миття вікон Hobot 268 має квадратну форму. Корпус виконаний з міцного пластика, колір білий. Згори знаходиться кнопка включення, індикатори робочого стану і ручка для перенесення. Чистячі серветки тут двох видів : сині для сухого прибирання і жовті для вологої і поліровки. Встановлюються вони не на кільця, як це було у попередніх моделей, а на спеціальні липучки, що значно спрощує експлуатацію робота. Пульт управління має також лаконічний інтерфейс: він містить основні кнопки для вибору режиму, пуску, паузи і навігації робота.

Технічні характеристики Hobot 268

 • Режимів очищення - 3
 • Розміри - 24 см х 24 см х 10 см
 • Вес - 1,2 кг
 • Швидкість роботи - 2,4 хвилини/м2
 • Прибирана площа - 30 кв.м
 • Час роботи від акумулятора - 20 хвилин
 • Довжина кабелю живлення - 5 м
 • Довжина страхувального троса - 5 м, навантаження - 150 кг
 • Споживана потужність - 72 Вт/ч Рівень шуму - 65 дБ.

Принцип роботи / продуктивність Hobot 268

Hobot 268 призначений для очищення вертикальних і горизонтальних поверхонь з такими покриттями, як скло, плитка, пластик і інші гладкі матеріали. Принцип роботи цього робота значно відрізняється від моделей-попередників. Він переміщається на м'яких гумових гусеницях, замість круглих коліс. На поверхні утримується за допомогою вакуумного насоса, який створює під роботом потужний потік повітря. Це дозволяє застосовувати його на стеклах будь-якої товщини.

Серветка з мікрофібри прикріпляється до рухливої платформи. Ця насадка демонструє кращу продуктивність, оскільки завдяки своїй квадратній формі дістає до пристеночного простору і кутів. Хоча, варто відмітити, що невеликі ділянки біля країв все ж залишаються не очищеними, оскільки по кутах робота розташовані лазерні датчики і він побоюється падіння. Якщо з якихось причин, наприклад, тріщини на склі, сила зчеплення недостатня, Hobot перекотить свою роботу і подасть звуковий сигнал.

Блакитні серветки з мікрофібри застосовуються в першому режимі для сухого протирання пилу. У цьому режимі робот піднімається уздовж ліній вгору і потім опускається до низу зигзагом. Для режиму вологого прибирання встановлюються жовті серветки з довгим ворсом, оскільки вони здатні вбирати велику кількість бруду при митті вікон. Робот пересувається також зигзагом, проходячи за одним місцем кілька разів для кращого результату. Третій режим - це видалення розлучень. Він займе не більше 10 хвилин.

В цілому, повноцінне очищення вікна розміром 5 х 6 м роботом триває до 30 хвилин. Максимальна площа, яку може охопити цей помічник, - 30 кв.м. Ще одна особливість: алгоритм руху тепер можна задавати роботові вручну на пульті. Тобто ви самі вибираєте, як рухатиметься апарат: горизонтальними зигзагами, або вертикальними.

Завдяки новим датчикам робот для вікон Hobot 268 упевненіше почуває себе на поверхнях, не обмежених бортами, приміром, на дзеркалах. Рухлива платформа чистячої серветки дозволяє роботові відтирати навіть ребристі поверхні без небезпеки падіння.

Як і в попередніх моделях, в цілях безпеки робот-мийник вікон Hobot 268 має страхувальний трос, завдяки якому він не впаде на підлогу, а просто повисне в повітрі при раптовому відключенні електрики і за відсутності живлення від резервної батареї.

До речі, заряду батареї вистачає на 20 хвилин. По закінченню роботи робот повертається на точку старту, і його можна відключати і знімати з поверхні.

Відеопрезентація Hobot 268

Обслуговування

Відхід за роботом-мийником вікон Hobot 268 не вимагає особливих зусиль. Серветки легко знімаються і очищаються. Для цього їх навіть не треба стирати і сушити. Вони добре миються в теплій воді, після чого їх можна просто віджати перед наступним застосуванням. Кріпляться насадки на спеціальні липучки, що не вимагає особливої праці і кмітливості. Дно робота також треба протирати від скопленого сміття перед наступним прибиранням.

Висновок

Купити Hobot 268 Ви можете в нашому магазині.

В цілому, це сучасний високопродуктивний прибиральник для великих вікон і інших гладких поверхонь, який звільнить вас від ручної стомливої праці і дозволить відчути усі переваги автоматизації у своєму домі