Зміст:

 1. Введення
 2. Позиціонування
 3. Комплект постачання
 4. Дизайн і елементи управління
 5. Технічні характеристики
 6. Принцип роботи
 7. Обслуговування
 8. Висновок

Введення:

​В цьому огляді ми ознайомимо вас з Hobot 198 - новим роботом-мийником вікон, який здатний самостійно очистити вікна, дзеркала, плитку і інші глянсові поверхні у будинку, демонструючи вражаючий результат. Робот має поліпшений алгоритм руху, який у поєднанні з потужним двигуном дозволяє йому робити повноцінне очищення поверхонь всього за два проходи. Детальніше про усі можливості цього апарату читайте далі.

Позиціонування:

Hobot 198 призначений як для домашнього використання, так і для полегшення праці робочих при митті вікон в офісах. Підходить для вікон будь-якої товщини. Модель є продовженням серії роботів-прибиральників від Тайваньського виробника HOBOT Technology. Окрім істотної різниці в дизайні, цей робот демонструє нові можливості швидкого автономного очищення. Тоді як попередні моделі Hobot 168 і Hobot 188 працювали із швидкістю 1 кв.м за 4 хвилини, Hobot 198 демонструє швидшу роботу - 1 кв.м за 3 хвилини. Але головною відмінністю від попередніх моделей у цього робота являється оновлене ПЗ, яке дозволяє йому будувати свій маршрут згідно з формою вікна, а нові датчики забезпечує роботові точне пересування з безпечним поводженням перешкод і країв.

Якщо порівнювати цей пристрій з моделями конкурентів, то найбільш близьким за принципом роботи буде Ecovacs Winbot 850. Цей робот також працює від вакуумного двигуна і завдяки широкій основі захоплює більше площі за один прохід. По продуктивності Hobot поступається Winbot, оскільки останній справляється з очищенням середнього вікна(1,3 х 1,4 м) всього за два етапи, витрачаючи на це 15 хвилин, тоді як Hobot 198 виконує трьохетапне миття такого ж вікна в середньому за 30 хвилин. Проте Winbot пересувається за допомогою невеликих гусениць, які можуть залишати сліди на поверхні, вимагаючи додаткового ручного протирання. Hobot 198 акуратніший і не залишає розлучень, оскільки його колеса повністю закриті насадками з мікрофібри.

Комплект постачання :

 • Робот-мийник вікон Hobot 198
 • Кабель живлення + адаптер(100 ~ 240 В, 50 ~ 60 Гц)
 • Подовжувач постійного струму - 4 м
 • Страхувальний трос
 • Пульт дистанційного керування
 • Насадки з мікрофібри - 14 шт
 • Кільця для кріплення насадок - 4 шт
 • Інструкція з експлуатації
 • Гарантійний талон.

Дизайн і елементи управління :

Новий Hobot 198 має овальну форму і виконаний в чорному кольорі. Матеріал корпусу - високоміцний пластик ABS. Внизу встановлюються насадки з мікрофібри, які також зазнали змін і тепер мають щільнішу структуру ворсу. Кількість елементів управління на корпусі зведена до мінімуму - тільки кнопка включення і гнізда для установки кабелю живлення і страхувального троса. На корпусі також знаходяться індикатори робочого стану апарату. Установка параметрів очищення роботові задається через фірмовий додаток Hobot АРР для iOS або Android. Тут можна задати один з трьох режимів, відстежувати час виконання, направляти робота вручну до найбільш важкодоступних для нього місць. Якщо немає можливості управляти роботом через смартфон, в комплекті з роботом йде звичайний пульт з усіма необхідними елементами управління.

Технічні характеристики:

 • Режими очищення - 3
 • Розміри - 12 см х 14,8 см х 29,5 см
 • Вага - 0,93 кг
 • Швидкість роботи - 3,6 хвилини/м2
 • Час роботи від акумулятора - 20 хвилин
 • Довжина кабелю живлення - 5 м
 • Довжина страхувального троса - 4,5 м
 • Споживана потужність - 90 Вт/ч
 • Максимальний розмір вікон - 5 х 6 м
 • Рівень шуму - 65 дБ.

Принцип роботи :

Після включення робот для миття вікон Hobot 198 починає рухатися згідно із заданими алгоритмами. Режимів очищення три - суха, волога і видалення розлучень. Після запуску на роботу апарат піднімається вгору і починає рухатися зигзагом до низу.

Особливістю є вибір функції "подвійний зигзаг", яка задається в мобільному застосуванні при виборі режиму. Подвійний зигзаг дозволяє добитися кращого результату при особливо забруднених поверхнях. Потужний вакуумний насос утримує робота на будь-якій вертикальній поверхні. Завдяки ньому робот ефективно всмоктує пил і видаляє частинки бруду. Два чистячі колеса, на які встановлюються серветки з мікрофібри, переміщають робота по поверхні, здійснюючи обертальні рухи.

Якщо є необхідність в якіснішому чищенні поверхонь, треба включити режим вологого прибирання. Для цього серветки треба змочити чистою водою або з додаванням миючого засобу. У цьому режимі робот-пилосос Hobot 198 рухатиметься повільніше, але ретельно відтирати поверхні від плям. Природно, після проведення вологого очищення треба буде включити робота на третій режим для видалення розлучень.

Безпека. Робот має бортовий акумулятор, завдяки якому він працюватиме упродовж 20 хвилин у разі відсутності живлення від електрики. Крім того, в цьому випадку робот подасть звуковий сигнал і повідомлення на смартфон. Також розробники оснастили його системою "анти-падіння", яка за рахунок бортових датчиків дозволяє йому виявляти краї поверхонь і розгортатися, щоб слідувати далі. Ну і нарешті, робот оснащений страхувальним тросом, який утримає його від наголосу об підлогу у разі падіння.

По закінченню роботи робот повертається на точку старт.

Ознайомлювальне відео з роботою Hobot 198 :

Обслуговування:

Цей прилад абсолютно невибагливий в обслуговуванні. Завдяки новій конструкції кріплень, серветки з мікрофібри легко замінюються і встановлюються на чистячі колеса. Ці серветки можна використати багато разів. Вони добре піддаються будь-якому пранню, не сідають і не линяють.

Висновок:

Купити робот Hobot 198 можна у нас в магазині. В цілому, цей прилад є гідною і більше просунутою заміною раннім моделям, звільняючи вас від рутинної роботи по наведенню чистоти у вас у будинку або в офісі.