Зміст:

 1. Введення
 2. Позиціонування Hobot 188
 3. Комплект постачання Hobot 188
 4. Дизайн і елементи управління Hobot 188
 5. Технічних характеристик Hobot 188
 6. Принцип роботи / продуктивність Hobot 188
 7. Обслуговування Hobot 188
 8. Висновок

Введення

Миття вікон - досить копітка робота для будь-якої хазяйки. Якщо йдеться про багатоповерхівки і висотки, то це завдання є ще і дуже небезпечним. Hobot 188 - інноваційний робот для чищення вікон, покликаний автоматизувати цей процес без того, що піддає людини ризику. Незважаючи на свої мініатюрні розміри, пристрій справляється з миттям вікон і інших гладких поверхонь дуже швидко, якісно і безпечно. Прекрасне співвідношення ціни і якості зробили його хітом продажів по всьому світу. У цьому огляді ми розглянемо детально усі характеристики і основні можливості цього помічника по прибиранню.

Позиціонування Hobot 188

Hobot 188 - це золота середина між роботами-мийниками Hobot 168 і Hobot 198. Від першого він відрізняється більше обтічним дизайном, меншим рівнем шуму і новими алгоритмами руху, демонструючи краще переміщення по лініях, не пропускаючи жодного сантиметра на поверхні. Від останнього 188-ою Хобот відрізняється дизайном, нижчою швидкістю і меншою кількістю датчиків, які дозволяють Hobot 198 краще обходити перешкоди і відчувати краї, та зате має привабливішу ціну. Якщо порівнювати Hobot 188 з моделями від інших виробників, то він навіть не поступається такому просунутому роботові-мийникові вікон, як Ecovacs Winbot 7. Звичайно, він захоплює менше площі, ніж великий квадратний Winbot, і значно більше шумить. Але його вагомою перевагою є відсутність коліс або інших елементів для пересування, тому він не залишає слідів на поверхні, на відміну від суперника. Плюс він набагато простіше в експлуатації і обслуговуванні. 

Комплектація Hobot 188

 • Робот для миття вікон Hobot 188
 • Акумулятор LiPo
 • Блок живлення 220 В
 • Змінні серветки з мікрофібри - 12 шт
 • Кабель живлення постійного струму - 5 м
 • Кільця-кріплення для серветок - 2 шт
 • Страхувальний шнур - 4,5 м
 • Пульт дистанційного керування
 • Інструкція з експлуатації
 • Гарантійний талон.

Дизайн і елементи управління Hobot 188

Опис: кнопки управління і елементи корпусу(Схема)

Корпус робота Hobot 188 виконаний з високоміцного пластика ABS, під яким надійно схована уся електроніка.

Пристрій має овальну форму. Згори знаходяться гнізда для установки кабелю живлення і страхувального троса, а також кнопка включення. У протилежній частині - індикатори робочого стану апарату.

На корпусі ми бачимо підвищення з двома соплами выдува повітря з боків, де і знаходиться сам двигун.

У нижній частині встановлюються дві серветки з мікрофібри багаторазового використання, які мають щільну структуру для боротьби з брудом і плямами і відрізняються екологічною безпекою. Тут же знаходяться датчик прийому сигналів від пульта ду і індикатори сповіщення.

Усі елементи для вибору режиму і напряму руху робота розташовані на пульті ДУ.

Працює на дзеркалах(шафа-купе)

Працює на будь-яких вікнах(Рамних і безрамних)

Працює на будь-якій плитці з шириною і глибиною шва до 10 мм

Технічні характеристики Hobot 188

 • Режимів очищення - 3
 • Розміри - 12 см х 14,8 см х 29,5 см
 • Вес - 940 грам
 • Швидкість роботи - 1 кв.м за 4 хвилини
 • Час роботи від акумулятора - 20 хвилин
 • Довжина кабелю живлення - 5 м
 • Довжина страхувального троса - 4,5 м
 • Споживана потужність - 80 Вт/ч
 • Рівень шуму - 65 дБ.

Принцип роботи / продуктивність Hobot 188

Робот Hobot 188 призначений для чищення стекол, але його можна використати і на таких гладких вертикальних і горизонтальних поверхнях, як дзеркала, кахель, пластик, лаковане дерево. Після включення прилад починає рухатися і всмоктувати частинки бруду. Ви можете задати йому будь-який з трьох режимів прибирання. Зазвичай чищення відбувається в такому порядку: спочатку запускається режим сухого прибирання, в якому робот рухається вгору по вертикальних лініях і уздовж країв, витираючи поверхню від пилу, а потім зигзагом сходить вниз. Потужний вакуумний насос надійно утримує пристрій на вертикальній або горизонтальній поверхні без необхідності використання магнітів або присосків, як це спостерігається у інших подібних роботів. Тут також є інтегровані датчики, що служать для визначення країв поверхні.

Продуктивність в цьому режимі роботи : 6 метрове вікно буде очищено приблизно за 25 хвилин. Далі варто включити режим вологого очищення, який припускає використання невеликої кількості рідини або миючого засобу. У цьому режимі робот рухається повільніше, але досить якісно очищає поверхню від бруду і плям. Максимальний час очищення вікна розміром 6 кв.м складає 35-40 хвилин. І нарешті, третій режим застосовується після проведення вологого очищення і полягає у видаленні розлучень. Для цього треба змінити брудні серветки на чисті, додати невелику кількість води і відправити робота на роботу. За 20-25 хвилин вікно буде вимито повністю.

Для управління роботом для миття вікон Hobot 188 можна використати пульт. Окрім вибору режимів ви можете задавати роботові напрям на власний розсуд. При виникненні будь-яких збоїв в роботі пристрою лунає звуковий сигнал і спалахує світловий індикатор.

Безпека: при відключенні електрики робот може працювати від акумулятора, заряду якого вистачає на 20 хвилин. Якщо ж акумулятор розрядиться або при виникненні інших технічних неполадок, робот не впаде з поверхні за рахунок страхувального троса.

По закінченню роботи робот повертається на точку старту, і ви можете його відключити і зняти з поверхні.

Відеопрезентація Hobot 188

Обслуговування Hobot 188

Робот для вікон Hobot 188 не вимагає якогось особливого відходу і обслуговування. Після прибирання вам необхідно зняти насадки, протерти основу робота, а серветки промити під краном або попрати з порошком, якщо в цьому є необхідність. Потім встановити сухі серветки на колеса за допомогою спеціальних кріплень, і робот знову готовий до роботи. (фото 8)

Висновок

В січні 2020 року Хобот- 188 ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА і модель замінена на Hobot 368, купити яку можна в нашому спеціалізованому магазині робототехники ROBOTICS. При купівлі виробник видає гарантію на пристрій. Таким чином, ми бачимо, що робот-мийник вікон Hobot 188 - це відмінний апарат при прибиранні у будинку або офісі, здатний замінити людину в цій роботі. Завдяки своїй конструкції і принципу роботи він зможе показати добрі результати на будь-якій глянсовій поверхні.